Кулеш Тимурчик

Дата народження:  15.08.2017 року

Діагноз: нейробластома заочеревинного простору 

Тимурчик – дивовижний хлопчик, не схожий на інших діток. Він надзвичайно сильний і терпливий. Вже рік як малюк бореться з нейробластомою. На початку давали мінімальні шанси на одужання. Але Тимур і його батьки не опустили руки – це було єдиним рішенням для них – і правильним.

За рік шанси Тимурчика виросли. Багато дала високодозова хіміотерапія і, на щастя, перед нею було відібрано стовбурових клітин – на дві аутотрансплантації. Тобто шанси малюка зростають, бо є можливість провести другу високодозову хіміотерапію.

Це велика радість і великі кошти…

Минулу високодозку, Тимурчик і його мама місяць знаходились у стерильному боксі. Заходити до них міг лише медичний персонал. Місяць вони були без рідних і близьких… Місяць лише в одній кімнаті. Це лише психологічно – дуже важко, а що ж казати про фізичний біль і страждання, які відчув там малюк. Тиждень хлопчик взагалі не міг нічого їсти. Ротова порожнина та стравохід були у виразках, нудота та болі в по всьому тілу – все це пережив маленький Тимур… Рятувало його лише внутрішньовенне харчування та мама, яка завжди поруч і лише обіймавши її – малюк засинав і міг перетерпіти біль.

Коли ж все це закінчилось – аналізи то піднімались, то критично падали – безкінечні переливання крові та її компонентів і проблеми з печінкою.

На разі хлопчику легше і лікарі прийняли рішення про другу високодозову хіміотерапію. Залишилось менш як тиждень на підготовку. Така хіміотерапія надзвичайно дороговартісна. Завчасно не всі ліки можна купити, багато що назначають при лікуванні, адже передбачити все неможливо.

Мама й тато Тимура – молода родина. Всі ми знаємо, які проблеми виникають на початку сімейного життя, і коштів ніколи лишніх не буває. А тут – важка хвороба у синочка. Все що можна було зробити – родина зробила. Але остання високодозова хіміотерапія витягнула все… І так мало часу пройшло, а вже друга хімія… Це великий шанс для синочка, але родина більше немає коштів. Єдина надія – лише на Вас.

Від такого шансу – відмовлятись категорично не можна – це шанс на повне одужання сина.

Будь ласка, зрозумійте увесь той біль і переживання, які відчувають Тимур при боротьбі з хворобою, його батьки, які роблять усе, що можуть, щоб вилікувати синочка та сестричка, яка вже майже рік дуже рідко бачить маму та братика і хоча вона першокласниця – їй довелося подорослішати, щоб допомогти брату.

Тимурчик потребує Вашої допомоги.

Наразі ми замовили те, що точно потрібно на хімію і вартість цих лікарських засобів – 7 214.36 грн. Не вистачає – 3 896.94 грнЦе тільки початок і те, що ми вже знаємо. Далі ще потрібно буде багато ліків, як тільки ми знатимемо – відразу повідомимо.

Ми щиро дякуємо Вам за підтримку. Ви можете все – навіть врятувати дитяче життя. Зробіть це ще раз.

 

 

 

 

 

 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура )

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Посилання на новини про Кулеш Тимура

Будьте з нами в мережі Facebook

12.04.2019