Дата народження: 21.02.2004 року – 14 років

Місце проживання: Полтавська обл., с. Степанівка

Діагноз: Саркома Юінга правої нижньої кінцівки

Наприкінці серпня 2018 року, Богданчик, допомагаючи мамі по господарству у садочку, випадково, не побачивши яблуко наступив на нього і якось так незручно упав на праву ногу, що дуже забив її. Зазвичай хлопчики не звертають на це увагу. Усі вони, знаходячись у такому віці вважають, що упав та й упав, поболить трішечки та й пройде, але …Нога усе сильніше боліла, піднялась висока температура. Мама звернулась до педіатра районної лікарні, який призначив Богданчику лікування проти ОРЗ та лікування нирок (так як у сечі був підвищений показник білку). Тиждень лікування – не дало ніяких результатів. Нога, як боліла так і продовжувала боліти, температурні показники не падали, а тримались на тому ж рівні – 38.5. Обезболюючі препарати також не дали ніякої полегшуючої дії. Хлопчик марнів на очах у мами. Вона не витримала і почала вимагати, щоб її синочка направили на обстеження, щоб виявити причину захворювання яке не піддавалось лікуванню.

Направили Богданчика до ОДЛ.  Спеціалісти лікарні – невролог, травматолог, ортопед – дали свої висновки, що хвороба яку має хлопчик – не їх профіль. Так як температура не спадала і у Боді почало боліти горло, його госпіталізували до відділення Пульмонології цієї ж лікарні ( а біль у нозі набирав усе сильніших обертів). Там його продовжували лікувати від застуди доти, доки лікуючим лікарем було дано направлення на обстеження МРТ – по заключному результату якого пухлину не було виявлено. Щось не сподобалось лікуючому лікарю у описі результату обстеження МТР і він викликав дитячого онколога. Той дав направлення на обстеження КТ і от маємо…  виявлено пухлину.Kostenko Bogdan

Дивлячись уже на ситуацію яка склалась, не гаючи часу, лікарем було дано направлення до НІРу. Але мама, по рекомендації знайомих, вирішила звернутись про допомогу до КМКОЦ. Лікуючим лікарем було взято біопсію. Діагноз виявився невтішним  – Саркома Юінга.

01.11. 2018 року, хлопчик пройшов перший блок доопераційної ПХТ. Усе було б добре, якби у нас, або в аптеці Центру був «цей набридший до болю» Холоксан! Справа в тому, що на 2 блок ПХТ, на який  Бодька має заступити 21.11.2018 потрібен Холоксан, а коштів на його закупівлю мама не має.

Коли Богданчику було 4 рочки від народження, його батьки розлучились. Мама 10 років працювала « як віл », так як мала піднімати синочка. Богданчик був їй помічником в усьому – доглядав городину, невеличку кількість курочок, садочок. Гарно навчався у школі тому мама не знала ніяких проблем з Бодькою. Добрий хлопчик, добрий помічник мамі, активний у школі – співав у хорі, танцював, комунікабельний, веселий, футболіст, але…Чому ж ця проклятуща хвороба не має жалю до дітей нашого українського народу ?!

Слово «був» – ми відкидаємо. Завдяки Вашій допомозі і лікарям, які будуть боротись за Життя Богданчика –  він обов’язково видужає! Усі разом ми в змозі надати необхідну йому допомогу та разом допоможемо цьому доброзичливому хлопчику подолати хворобу!

Друзі, Ви тільки вслухайтесь у те, яку роль у житті людства може відіграти такий плід, як яблуко. Єву з Адамом – було вигнано з Едему, бо « вкусили плід його». Фізику із Англії, який  покинув  Лондон (тому, що у 1666 році в Англії бушувала «чума») та переїхав до свого маєтку «Вулсторп» сидячи у кріслі, відпочиваючи після обіду цей плід упав на голову. Його миттєво осяйнула ідея, яка допомогла йому на  протязі 20 років вести дослідження та винайти Закон Всесвітнього Тяжіння. Цей учений – Ісаак Ньютон, але  наш хлопчик не Ісаак Ньютон і яблуко в його житті теж «зіграло» свою роль.Holoksan

Як би там не було, голова фізика від падіння яблука залишилась без пошкоджень, абсолютно цілою, а от нашому хлопчику – не пощастило. Він наступивши на нього упав та отримав хворобу під  назвою – онкологія!

Люди, Добродії, Друзі, Спонсори, Волонтери, Помічники! Для Богданчика ми маємо закупити 15г Холоксану! Це захмарні кошти для мами, яка покинула роботу щоб бути поруч зі своїм хворим сином і на допомогу їй очікувати немає від кого!

Ми маємо Віру і Надію у те, що Ви дорогі наші Помічники допоможете Бодьці заступити на 2 блок ПХТ, зібравши
суму на закупівлю 15 г Холоксану, яка складає – 20 549.40 грн.!

Повірте, як би Ви були поруч з мамою яка плаче, бо не знає де брати такі кошти, Ваші добрі серця розірвалися б від болю, так як розриваються наші, дивлячись на її горе…

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Костенко Богдану

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Костенко Богдану)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Костенко Богдану

Реквізити на валюту

 Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook
Дякуємо!

07.11.2018

Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що Ви у нас Є!