Донор, кров якого пройшла поглиблене дослідження та малюк якому життєво необхідний тромбоконцентрат (Тато та синочок)

Проект “Стоп гепатит”
Чиста кров рятує життя!

Коли людина хоче зробити благодійний внесок, то завжди намагається надати допомогу так, щоб від неї була якнайбільша користь. Проект “Стоп гепатит” – є таким, який не можна припиняти ні на день, адже від нього залежать життя дітей.

Завдяки цьому проекту – протягом більш як 3-х років було протестовано 655 зразків донорської крові для онкохворих дітей на наявність антитіл до корового антигену вірусу гепатиту В (Anti-НВcore IgM+IgG). З них – 19 були позитивними. Зокрема згідно останнього звіту Лабораторного відділу КНП «Київського міського центру крові»  зі 106 зразків донорської крові – 7 виявились позитивними на наявність гепатиту В.

Це лише цифри, а в реальному житті вони перетворюються у кількість дітей, які навіть після перемоги над онкологічними захворюваннями – проводять свої дні і лікарняних палатах і борються вже з гепатитом.

До початку проекту “Стоп гепатит” – більшість дітей по закінченню лікування онкологічного захворювання –  мали первинний хронічний вірусний гепатит В.Це результат поверхневого дослідження донорської крові, при якому не завжди виявляється заражена кров. Для кращих досліджень – потрібні кошти, а їх в державі немає.

Досі наші Випускники, які закінчили лікування до початку проекту – просять допомогти нас з лікуванням хронічного гепатиту В. Адже ліки дуже дорогі, а без них…Без них неможливо. Більшості дітям доводиться пити ліки все життя. Без лікарських засобів – наслідки страшні – цироз і рак печінки.

Онкохворим дітям, протягом лікування – а це в середньому близько року – доводиться дуже часто проходити процедуру переливання донорської крові. Тому ризик зараження для таких діток надзвичайно високий.

Коли гепатит виявляється під час лікування – все те пекло, яке потрібно пройти для вилікування – подвоюється. Множаться на два – біль та сльози.

А після лікування діти стикаються з тим, що повинні і далі постійно відвідувати лікарню, пити дорогі ліки, які не завжди і не всі видає держава. А ще – таких діток дуже часто переводять на індивідуальне навчання. Серед таких і наші випускники – Поліщук Віта і Журавльов Саша. Розмовляти з ними та їх батьками – без сліз неможливо. Віта – чудово малює, Саша – справжній красень, у них найкращий період у житті, вони перемогли найстрашнішу хворобу – рак, але досі поневіряються по лікарнях. І краю цьому немає. Віта та Саша тримаються, але скільки ще всього попереду…

Хронічний гепатит B негативно впливає на багато моментів життя – навчання, займання спортом, кохання та народження дитини.

Завадити може лише попереднє поглиблене дослідження донорської крові. За 3 роки проекту – ризик зараження гепатитом B у дитячому відділенні КМКОЦ значно знизився. Уже немає тих хвилювань та тривог. Вже спокійні батьки щоразу, коли їх дітям переливають донорську кров.

Це наш спільний успіх: Благодійників, БФ “Педіатри проти раку”, дитячого відділення КМКОЦ та Київського міського центру крові. Завдяки Вашій допомозі та співпраці установ – ми разом змогли забезпечити безпечне переливання крові найбільш уразливим –  онкохворим дітям.

Та проект під загрозою. Минулого разу реактиви, калібратори та контролі ми закупили за резерв. Також за резервні кошти були куплені Шейкер для тромбоконцентрату, оплачені борги дітей і тому резерв майже розтанув… І ми більше не можемо звідти взяти кошти на проект.

Єдина надія – це Ви і Ваша небайдужість. Ми можемо багато говорити про нашу країну і про обов’язки держави. Але допомога потрібна тут і зараз. Ми дуже сподіваємось, що держава візьметься за цей важливий проект і закриє таку велику прогалину. Але ж…

Нова партія реактивів потрібна вже на кінець березня 2019 року. Їхня вартість – 33 914 грн.

З одного боку – це велика сума за реактиви. З іншого – це мізерна сума за врятовані дитячі життя та долі.

Кожного разу, коли до нас потрапляють діти – їхні батьки говорять: “Ніколи не думали, що таке може статись з нами, з нашою дитиною”. Кожного разу, коли до нас приходять Випускники, які мають хронічний гепатит В – вони втомлені і змучені, а їхня мрія – більше не повертатись в лікарню – розбита.

Відчуйте біль цих дітей, зрозумійте їх, поставте себе на їх місце… Чи віддали б Ви всі кошти на лікування своєї дитини? Напевне, що так. Та, на жаль, грошей, які мають більшість українських сімей – не вистачає на лікування дитинки від онкологічного захворювання… Лише разом,  ми можемо уберегти своїх дітей у таких важких ситуаціях.

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект стоп гепатит

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду  (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на проект стоп гепатит)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект стоп гепатит

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Посилання на новини про проект

Будьте з нами в мережі Facebook

12.03.2019