Не змогла закінчити лікування, через хронічний гепатит B і рак переміг…  Страждає, тому, що навіть вилікувавшись від раку – постійно приймає ліки від гепатиту…  Перемігши рак, не може створити сім’ю, адже має гепатит… В школі відправили на індивідуальне навчання, адже через різні міфи навколо гепатиту B, бояться заразитись… Хронічний гепатит B став причиною повернення хвороби, тільки тепер рак печінки – де взяти сили і як вилікуватись?

Це все не вигадані історії. Це розповідь про різних дітей, які боролись з раком і під час лікування разом з донорською кров’ю отримали хронічний вірусний гепатит B.stop-06.10

В онкохворих дітей, через важку хіміотерапію, не рідко критично падають показники аналізів. Такі моменти дуже небезпечні і якщо не влити донорську кров або її компоненти – дитинки не стане… Тож переливання крові у дитячому онкологічному відділенні – звична справа.

Перед тим як здати кров, донор завжди обстежується. Але, на жаль, не досконало. Тому гепатит  B  потрапляє до ослаблених діток. А далі відбувається страшне… Маленькі пацієнти, через проблеми з печінкою  не можуть витримати великі дози хіміопрепаратів. Через лікування страждає печінка, зменшуються дози ліків і рак бере верх. Подальше лікування неможливе.  Це важко, це боляче і дитина невимовно страждає.

У кращих випадках, вдається врятувати таких дітей, але надалі вони неначе прикуті до лікарні. Постійні обстеження, безперервне приймання ліків. І великі складнощі з навчанням, з друзями і тим паче з коханням та народженням дитини.

Всього цього можна уникнути! Ми створили проект і підписали договір, згідно якого ми закуповуємо необхідні реагенти, контролі та калібратори, а лабораторія КНП «Київський міський центр крові» цими реагентами досліджує донорську кров на наявність гепатиту B і передає лише перевірену та безпечну кров у дитяче відділення КНП «Київський міський клінічний онкологічний центр».

Завдяки цьому проекту вже декілька років діти дитячого відділення КНП «КМКОЦ» не мають хронічного вірусного гепатиту B.  Кожного разу, отримуючи звіт від лабораторії КНП «КМЦК» ми бачимо, що декілька донорів були з гепатитом B і розуміємо, що життя дітей в безпеці.

Але проект може закритись. 30 вересня ми передали  до лабораторії реагенти, яких вистачить на 4-5 місяців. Вони коштували 26 200 грн і були взяті в борг. Минулі 2 партії реагентів також були взяті в борг.  В загальному за проект «Стоп гепатит» у нас  -83 594 грн. А через 4 місяці потрібно замовляти нові реагенти вартістю 26 200 грн… Інакше гепатит B знову нищитиме життя онкохворих дітей.

Рахунки та Акти

Ми просимо усіх небайдужих звернути увагу на цей важливий проект, який рятує ціле відділення онкохворих дітей. На жаль, наша держава досі не взялась за цю проблему, але ми  не можемо залишити дітей сам на сам перед двома страшними хворобами.

Будь ласка, допоможіть продовжити проект «Стоп гепатит»! Вбережіть дітей від страшного болю і подаруйте їм шанс на життя. 

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це). Звіти про надходження та використання коштів можливо побачити та проконтролювати на цій сторінці

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA933218420000026006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Стоп Гепатит”

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на проект “Стоп Гепатит”)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Стоп Гепатит”

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

Посилання на новини про проект “Стоп гепатит”

06.10.2020