Indiegogo – платформа по збору коштів на різноманітні проекти, основана на принципах відкритості, прозорості,  свободі вибору і дій. Штаб-квартира знаходиться в США –  Сан-Франциско. 9 мільйонів людей з усього світу відвідують сайт щомісяця.

Мільйони людей довіряють сайту Indiegogo і вкладають кошти у проекти майбутнього.

Тепер проект по збору коштів на порятунок Брайловської Саші теж є на Indiegogo. Були виконані всі умови, заповнені анкети, подані необхідні документи для того, щоб максимально прозоро і доступно розповісти про проект, який направлений рятувати дитячі життя.

Брайловська Саша

Дата народження: 23.07.2007

Місце проживання: м.Одеса

Діагноз: нейробластома

Олександра майже 10 років бореться з онкологічним захворюванням. Вона єдина у світі, хто зміг вижити після 4 рецидиву нейробластоми. При цьому дівчинка залишилась абсолютно повноцінною дитиною. Для її порятунку потрібен препарат Дінутуксімаб-Бета, який коштує 10 900 євро за 1 фл(Рахунок). На один курс потрібно до 5 флаконів – кількість залежить від індивідуальної реакції організму дитини на препарат. Всього може бути до 5 курсів, але навіть 1 здатний подарувати Саші довге щасливе життя без страху про повернення онкологічного захворювання.

Принцип дії Дінутуксімабу-Бета коротко характеризується так: Основа препарату – моноклональні антитіла, які прикріплюються до клітин пошкоджуючи та позначаючи їх для імунної системи хворого. Після чого імунітет цілеспрямовано активно атакує та руйнує пухлину. Тому лікування Дінутуксімабом проводять разом із засобами, що активують імунну відповідь.

Але все не так просто – показанням до використання новітнього препарату є хоча б часткова відповідь на проведене раніше лікування: хірургічну резекцію, променеву та хіміотерапію. У дівчинки ж результати у рази кращі ніж потрібно. Препарат також втрачає результативність  при великих розмірах пухлин.  У Саші ж – Minimal residual disease (MRD) – тобто невелика кількість пухлинних клітин, які залишились після ремісії.

В Україні багато дітей чекають на Дінутуксімаб Бета і якщо показати хороший результат вилікування Брайловської Олександри, то з’явиться можливість залучити до проблеми закупівлі препарату впливових людей та різні організації. Цим буде врятовано багато онкохворих дітей.

Всі, хто хоче долучитись до порятунку Саші, тепер може це зробити і через сайт Indiegogo.

Поділіться цією інформацією – станьте частиною успішної боротьби з онкозахворюваннями в Україні! 

 Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»
р/р 26006053119863
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Брайловської Саші

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(на лікування Брайловської Саші)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Брайловської Саші

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини Брайловської Саші

Будьте з нами в мережі Facebook 

11.08.2018 р.