19 616 / 58 850 грн

Друзі,так дивно, що пройшов місяць, а Ваші добрі серця не зойкнули  почуттям жалю по відношенню до цього хлопчика ?! Він така ж само дитина, як і усі наші з Вами діти. Він також потребує Вашої уваги та співчуття!Trof

Хвороба до нього підлізла, як та «жовта ядовита гадюка»  – неочікувано та жорстоко. Укусила та відповзла, а наслідки від свого укусу залишила. Родина була не готова до такого удару, який випав на долю їх синочка, до удару, який вистрибнув, як той «біс із коробочки». Але ми впевнені у тому, що Ваші молитви та Ваша благодійність, допоможуть вигнати  онкологічне захворювання з життя Павлика. Він дуже на це сподівається, так як сподіваємось ми і родина хлопчика.

У родині працює одна мама. Тато змушений був звільнитись з роботи, щоб приділяти більше уваги хворому синочку.  У мами – тяжка, важка та обтяжуюча праця на заводі.  Стрес, який мама отримала від новини про стан здоров’я її синочка, довів її до лікарняного ліжка. Не витримало материнське серце перевантажень. Воно «здалося».

« Мамо, не хвилюйтесь! Обов’язково знайдуться Люди, яким не буде байдужою доля Вашого синочка. Вони відгукнуться, вони допоможуть. Одужуйте та моліться за Людей, які будуть в змозі допомогти Павлику та будуть опікуватись його потребами у лікуванні!».

Благодійники!  Ми на Вас так очікуємо! Благаємо – відгукніться, допоможіть мамі не нервувати, а закінчити лікування у стані спокою, та без турбот про лікування синочка ( коштів у родині зовсім немає)!

Друзі, ви знаєте, історія Павлика нагадує нам історію Фоменка Артема, який також захворів на онкологію саме у такому ж віці, як і Павлик. На сьогодні, Артему 27 років і він вдячний кожній Людині, які не зневірилися «у віці дорослої дитини», а допомогли йому подолати це страшне захворювання( прочитайте новину про Артема).

Дорогі наші Благодійники! Звертайте Вашу увагу на таких «дорослих» дітей, як Павлик! Вони мають право на життя так само, як і малюки! Вони також потребують Вашої співучасті у вирішенні їх подальшої долі!

Павлику терміново потрібно зібрати кошти на ендопротез плечового суглоба, вартість якого складає суму у – 58 850 грн.

Сума якої не вистачає для закупівлі ендопротезу, становить суму у – 42 170 грн.

Друзі! Чекаємо, сподіваємось, щиро віруємо у те, що не залишите Ви цю   «дорослу» дитину, якій ще доведеться прожити довге та щасливе Життя, якщо Ви не відмовите у допомозі на його потреби у лікуванні!

« Майбуття, так саме не дається,

Треба добрих докласти зусиль.

Згодом доля тобі усміхнеться

І вгамуються втома і біль.»

М.Дем’янчук

Дякуємо

 Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook
Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що Ви у нас є !
12.10.2018