Надзвичайна ситуація склалась у дитячому відділенні КМКОЦ. У зв’язку з карантином – катастрофічно не вистачає донорів для онкохворих дітей.

Ледь не кожного дня, життя діток з відділення залежить від донорської крові. Ми навіть передати не можемо ті хвилювання, які панують зараз у лікарні.

Донорів критично не вистачає, дітки виснажені і на межі життя і смерті. Батьки онкохворих дітей в розпачі…

Ми просимо, благаємо людей, які живуть в Києві або поблизу і можуть стати донорами та врятувати життя дітей – будь ласка, зробіть це.

Ви можете стати постійним донором і зареєструватись за посиланням. Після реєстрації – ми побачимо Ваші данні і як тільки потрібна буде Ваша кров – ми відразу зв’яжемось з Вами.

Зараз ситуація надзвичайно важка, тож ми просимо, якщо Ви можете стати донором – Ви здорові і маєте можливість приїхати до Київського міського центру крові (м. Київ, вул. Максима Берлинського, 12)  і здати кров або її компоненти – зателефонуйте, будь ласка, за наступними номерами:

097 709 27 43 – Кукса Юлія – помічник президента БФ “Педіатри проти раку”

067 732 72 05 – Кобись Вадим Леонідович – дитячий онколог у дитячому відділенні КМКОЦ, президент БФ “Педіатри проти раку”

Корисні посилання:

Як здається кров

Рекомендації донорам

Протипоказання до донорства

Станьте героєм у наш час – станьте донором та врятуйте життя дитини.

 

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

27.03.2020