Давидова Анна-Марія – 4 рочки, Береговий Андрійко – 5 років, Іванов Тимофійко – 5 рочків, Шумський Олежик – 2 рочки, Хаджиєв Діловарчик – 9 років – просять Вас допомогти пройти так потрібні їм обстеження.

Як під час лікування онкологічних захворювань так і після – дуже важливу роль грає обстеження. Завдяки МРТ, КТ, УЗД можна побачити чи дає ефект хіміотерапія – зменшується, чи збільшується пухлина , чи можливе оперативне втручання, наявність метастазів, рецидиву і т.д..

Після проходження основного лікування, потрібно протягом 5 років обов’язково проходити планові обстеження, адже саме в цей час найвищий ризик виникнення рецидиву. І саме завдяки плановим обстеженням можна вчасно розпізнати рецидив і почати лікування.

МРТ і КТ – дуже багато коштують. І для простих, середньостатистичних сімей – це дорого, а після довготривалого лікування дитини – дуже дорого. Багато батьків не можуть оплатити МРТ і КТ, тому на жаль діти пропускають їх – інколи роками. А це інколи закінчується погано, навіть дуже.

Тому ми просимо Вас допомогти наступним діткам пройти життєво необхідні обстеження:

Давидова Анна-Марія 

Діагноз: незріла тератома заочеревинного простору

Дівчинці вже сьогодні потрібно пройти обстеження, щоб впевнитись, що пухлина не збільшилась. Але багатодітна родина, яка погрузла в боргах за минуле лікування дитини – не може оплатити КТ.

Вартість  КТ з контрастом та під наркозом органів грудної клітки, черевної порожнини та заочеревинного простору – 1 800 грн (Рахунок за таке ж, минуле обстеження)

 

 

 

 

 

Береговий Андрійко

Діагноз: пілоїдна астроцитома черв’яка мозочка і 4 шлуночка

Новий підопічний фонду. Ми про нього ще напишемо окремо новину. Про цього хлопчика багато, що хочеться розповісти, але зараз про головне – в жовтні буде МРТ голови та спинного мозку.

Вартість – 6 438 грн (Калькуляція послуг) + вартість потрібних для анестезії медикаментів (будемо знати ближче до обстеження)

Родина Берегових до останнього не зверталась до благодійних організацій, адже вважали, що іншим потрібніша допомога, а вони поки справлялись. Та наразі всі заощадження витрачені і продовження лікування синочка – під питанням. Просимо допомогти цій сім’ї зібрати кошти на обстеження, щоб знати як лікуватись хлопчику надалі і позбутись страху появи метастазів, який щодня мучить цю родину.

 

Ivanov tІванов Тимофійко 

Діагноз:  ембріональна рабдоміосаркома  лівої білявушної залози. Пройшов лікування –  оперативне видалення пухлини, ПХТ і променева терапія

Хлопчику необхідно пройти чергове планове обстеження: КТ органів грудної порожнини, МРТ м’яких тканин шиї з контрастним підсиленням + Анестезія. Вартість – 5 000 грн (Рахунок)

Обстеження призначене на 09.10.18. На рахунку хлопчика 1 240 грн. Залишилось зібрати – 3 760 грн Після тривалого лікування, реабілітації і частих обстежень – родина Іванових виснажена фінансово і просить допомогти впевнитись в ремісії.

 

 

 

 

Шумський Олежик

Діагноз: Медулобластома головного мозку

Наш хлопчик не перестає нас радувати, останні новини: активно гуляє на вулиці, почав краще ходити (поки що ще тримається за мамину руку). Побували в селі і бачили корову – для Олежки це справжнє свято, адже він дуже допитливий. Мама говорить, що він у свої 2 рочки – хороший помічник.

Вчора вони з мамою поїхали на консультацію, а через місяц потрібне МРТ, щоб дізнатись результати пройденого лікування. Просимо не залишати Олежка самого.

Вартість обстеження: 8 304.46 грн. На рахунку хлопчика – 104.07 грн. Сума до збору – 8 204.39 грн (минулий Рахунок)

 

 

 

 

 

Хаджиєв Діловарчик

Діагноз: Медулобластома

Діловарчику теж потрібно пройти планове обстеження в жовтні. Вартість обстеження – 8 801.30 грн (Минулий рахунок). На рахунку у хлопчика – 5 097.70 грн.  Потрібно зібрати – 3 703.60 грн.

В Діловара лише мама, яка робить все можливе для нього і трьох його сестричок. Для багатодітної мами сума до збору є захмарною, а ще потрібно приїхати до Києва на консультацію, адже після хвороби залишились її наслідки – косоокість.  Просимо зрозуміти ситуацію хлопчика і допомогти пройти йому так потрібне обстеження і відкинути всі сумніви щодо рецидиву.

 

  

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на обстеження – вказуйте прізвище дитини

 Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на обстеження – вказуйте прізвище дитини)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:
р/р 26008284600700
код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

(на обстеження – вказуйте прізвище дитини)

Для переведення коштів із-за кордону:

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Будьте з нами в мережі Facebook 

13.09.2018