Осипов Леонід

Дата народження: 11.07.2013

Діагноз: Ембріональна рабдоміосаркомаВ середу лікарі сказали, що Льоні терміново потрібно зробити цистоскопію та біопсію – дали на це максимум тиждень. Оскільки останні КТ і МРТ показали ріст утворення в сечовому міхурі.

Велика ймовірність, що це рецидив, але є малесенький шанс, що це рубцеві зміни після лікування. Тож потрібно точно впевнитись, щоб призначити правильне лікування і не втратити дорогоцінний час і життя дитини.

Нам досі не сказали  точну вартість обстежень. Цей тиждень виявися важким не лише для дитячого відділення КМКОЦ, а і для клініки “Оберіг”. Їх лікарі постійно на операціях і не мають можливості скласти план процедур для Льоні. І вже наприкінці дня повідомили, що обстеження буде

Але далі затяжні вихідні. До звичного режиму всі повернуться лише у вівторок, а обстеження повинно бути в середу.

Мама хлопчика просить нас допомогти зібрати кошти на цистоскопію та біопсію. Опираючись на торішні ціни – це обстеження коштуватиме 7 530.94 (цистоскопія, біопсія, анестезія та консультація фахівців щодо цих процедур). Цим часом мама намагається зібрати кошти на лікування, адже шанс, що це не рецидив – дуже малий.

Та родина виснажена – майже 2 роки лікування синочка, довга боротьба за життя та втрата бабусі та дідуся…

На цю сім’ю багато всього навалилось. Льоні довелось швидко подорослішати. Раніше він заходив на фонд за іграшками, а тепер за лікарськими засобами. Хлопчик втратив бабусю і дідуся, яких дуже любив. Дитячий садочок йому замінила лікарня.

Весь цей жах мав вже скоро закінчитись – лікування доходило до кінця. Але результати КТ і МРТ знову посіяли страх і тривогу.

Мама Льоні поговорила з ним і синочок сказав, що готовий боротись далі. Сказав про це виснажено, але як справжній чоловік – впевнено.

Ми просимо, благаємо допомогти зібрати кошти для Льоні. У нас є лише вихідні на збір не вистачаючих 1 980 грн. Ще хлопчику потрібно буде зробити аналізи перед цистоскопією, але їх перелік ще не відомий і не відомо чи будуть серед них платні. Після обстежень ми відразу відпишемо, який план дій далі і що потрібно для порятунку дитини. Якщо потрібне буде лікування – потрібні будуть десятки тисяч гривень.

Дякуємо Вам за підтримку і бажаємо, щоб у ці вихідні та свята Ви були щасливими!

Льоня під час лікування

Нагадуємо Вам, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Осипова Льоні

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Осипова Льоні)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Осипова Льоні

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новини про Осипового Льоню

Будьте з нами в мережі Facebook

11.10.2019