Дитяче відділення в КНП «Київський міський клінічний онкологічний центр» за роки своєї роботи вилікувало сотні дітей. І продовжує це робити попри все. Увесь медичний персонал залишився в Україні, щоб рятувати життя маленьких пацієнтів.
На жаль, через ракетні обстріли – відділення може залишитись без електроенергії. Всі ми зараз дуже хвилюємось. А уявіть як складно мамам онкохворих діток. У них 2 війни.  Діти після хіміотерапій, складних операцій та зі слабким імунітетом… Відключення електроенергії може призвести до непоправних наслідків…
Щоб цього не сталось ми розпочинаємо проект «Дитяче відділення незламності» для того щоб при будь-яких обставинах, відділення могло працювати і рятувати життя.
Для цього нам потрібно: генератори загальною потужністю 10 кВт для підігріву приміщень дитячого відділення, підігріву технічної води для хворих, необхідні для цього пристрої, а також організувати освітлення палат, операційної кімнати та роботу необхідних медичних приладів. Все це коштує близько 200 000 грн. Ми постійно консультуємось і шукаємо якнайкращі варіанти, але всі ми знаємо, що ситуація в Україні важка і ціни змінюються щодня.  Тому ми вже оголошуємо збір, щоб при першій же можливості купити все необхідне і обов’язково про все прозвітуємо. Ми будемо неймовірно вдячні за допомогу будь-якого виду. Можливо хтось зможе передати необхідні прилади для користування у цей важкий час. Також потрібні поради і консультації тих, хто в цьому знається.
Багато пацієнтів отримали шанс на життя саме завдяки дитячому відділенню в КНП “КМКОЦ”. Дітки, які одужали вже стали дорослими і хтось вже має своїх діток, хтось працює, хтось навчається, хтось волонтерить. Діти, які зараз лікуються – наше майбутнє і ми маємо боротись за кожне життя. Ми хвилюємось. Дуже. Адже щодня тут, поруч з цими дітками. Вони прикладають усі сили, щоб одужати. Діти терплять жахливий біль, проходять болючі процедури і продовжують свою боротьбу за життя. У них зараз 2 війни…
Будь ласка, допоможіть врятувати їх. Ми це можемо. І це потрібно якнайшвидше.
Попри усі теракти, обстріли, намагання нас знищити від нашого божевільного сусіда – ми вистоїмо і збережемо наше майбутнє.
Дякуємо за надію і підтримку, яку ви даруєте! Разом ми все зможемо.


Dytiache viddilennia nezlamnosti dlia poriatunku onkokhvorykh ditei1

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA213052990000026002000115673

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Дитяче відділення незламності” для порятунку онкохворих дітей

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на проект “Дитяче відділення незламності” для порятунку онкохворих дітей)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Дитяче відділення незламності” для порятунку онкохворих дітей

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

04.12.2022