Дата народження: 26.11.2004 року – 14 років

Місце проживання: с. Макошино, Чернігівська обл.

Долі цього хлопчика – не позаздриш. З малих літ його переслідувала лиха доля. Мама хлопчика залишила його у пологовому будинку, звідки його було переведено до будинку маляти. Півтора роки цей хлопчик був нікому не потрібний. І ось, нарешті, доля усміхнулась малюку. Одна  сімейна пара, яка не могла мати своїх діточок, усиновила Сашуню. Вони стали батьками. Їх радості та щастю не було меж. Вони виховували маля у щирій любові до нього. Хлопчик зростав порядною та вихованою дитиною, яка не знала ні у чому відмови. Батьки безмежно його любили та пестили. Він ходив у дитячий садочок, потім пішов до школи де і захопився грою у футбол. Ходив на тренування. Усе було добре доки хлопчик не отримав травму під час гри. Гравець команди-противника сильно забив йому ногу. Але Саша не звернув на це увагу. Поболіло та й пройшло. Але ж ні – не пройшло. Через час, нога набрякла та почала боліти. Хлопець терпів, бо мав надію, що усе саме собою пройде. Дотерпівся поки місце забою на нозі рознесло до розміру футбольного м’яча. І тут почалось…батьки почали свої скитання по лікарях, доки не потрапили до НІРу. Там йому було взято біопсію і поставлено остаточний діагноз – остеосаркома.

 

Лікарями НІРу було запропоновано зробити операцію – ампутувати ногу. Батьки злякались та відмовились від операції. 9 місяців хлопчик не отримував ніякого лікування. А нога все набрякала та набрякала… Коли батьки звернулись до КМКОЦ – лікарі жахнулись від побаченого. Наш лікар намагався врятувати Саші ногу ( провів 2 курси хіміотерапії, щоб побачити хворобу в динаміці). Але було вже надто пізно – хвороба не піддавалась лікуванню і потому лікарем було прийнято рішення про проведення оперативного втручання. Саші було ампутовано нижню кінцівку.

Ця дитина настільки має позитивний погляд на ситуацію, яка у нього склалась, що на другий день після операції він уже ходив, спираючись на милиці. Молодчинка!

На сьогодні, Саша проходить лікування ПХТ у себе вдома у Чернігівській обласній лікарні. Почувається нормально. Ми взяли в борг у аптеки катетер « Бровіак» та поставили його Сашку бо у лікарні де він проходить лікування за кожним разом проколюють вену, щоб поставити крапельницю. Саші і так добряче дісталось по життю, потому лікар вирішив полегшити його страждання.

Дорогі наші Друзі! Звертаємось до Вас з величезним проханням – допоможіть нам, будь ласка, закрити борг перед аптекою за катетер у сумі – 4 760 грн.

Зробіть Добро для цього хлопчика, який у 14 років залишився без ноги. Будемо вдячні Вам, навіть, за саму малесеньку пожертву для Саші!

Дякуємо 

KrivosheEnko

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Кривошеєнка Олександра

 Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Кривошеєнка Олександра)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:
р/р 26008284600700
код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

(на лікування Кривошеєнка Олександра)

Для переведення коштів із-за кордону:

Реквізити на валюту

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook 
19.10.2018

Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що Ви у нас Є!