Таранець Аліна

Дата народження: 29.01.2011 року – 7 рочків

Місце проживання: Дніпропетровська область

Хіба це горе ніколи не скінчиться? Невже діти, які є нащадками Української нації, не перестануть хворіти на онкологічне захворювання?

Коротенько про історію хвороби гарнесенької дівчинки, яка навіть не мала уявлення про те, що  може з нею статись у час відпочинку на дитячому майданчику.

30.04 2018 року, як нормальна семирічна дитина, Алінка пішла гратись на дитячий майданчик, де провела усе своє дитинство граючись із дітьми з якими вона зростала.  Що за звичай присутнє на таких майданчиках –  каруселі, гірки, тренажерні ручні сходинки, гойдалки…  Діти, які самі по собі мирно та дружньо граються, зазвичай не звертають увагу на те, що на них може очікувати горе, саме на таких дитячих ігрових майданчиках.

Аліночка стояла неподалік від гойдалки на якій розхитувався хлопчик. Стояла вона тихенько, разом з подружками. Вони розказували одна одній про новини, які трапились у них за цей день у школі, як взагалі вони провели цей день…В одну мить Аліни не було видно, а було чутно як дитина кричить.

На неї упав хлопчик, який розхитався на гойдалці до того, що його руки не змогли утримувати її поручні з набраної висоти – він просто гепнувся на Аліну. Основний удар його маси тіла прийшовся на стегнові кістки( вище колін) дівчинки. Що далі відбувалось, Алінка не розуміла.

Стягли того хлопця з дитини. Заспокоїли дівчинку, яка отримала не просто переляк, а була у стані шоку, не розуміючи того, що з нею трапилось.

А потім почалося… Почала сильно боліти ліва нога. Біль не вщухав, а зростав. Ніжка у місці забою стала вдвічі більшою, сильно розпухла. Що тільки мама не робила, але на той момент були « Першотравневі свята».

Тільки 2 травня мама з донечкою поїхали до районної лікарні де Алінці було проведено рентген обстеження, за висновком якого було виявлено паталогічний перелом у місці забою та виявлено новоутворення у стегновій частині кістки лівої кінцівки. Аліночці наклали гіпс на місце перелому.

Надалі сімейним лікарем було надано направлення на подальше обстеження дитини до  Обласної дитячої лікарні у м. Дніпрі. Дитину за показниками обстеження було госпіталізовано до травматологічного відділення. Там було проведено обстеження КТ – лівої кінцівки та стегна. Висновок цього обстеження виявився невтішним для батьків – підтверджено висновок рентгенолога – новоутворення у лівому стегні.

Аліну перевели до онкологічного відділення. Там було зроблено КТ обстеження всього організму – скелету, органів ОБП, легень та малого тазу, було взято біопсію. Заключий діагноз, згідно гістологічного дослідження – остеогенна саркома!!!

Батьки – Тато і Мама, які усе своє життя пропрацювали на землі, вирощуючи для нас Хліб( тато тракторист, мама сільський бухгалтер і «старший куди відправляють на допомогу»), були не то щоб здивовані, а вони просто стали обидва «глухими» від почутої новини! Вони оторопіли!!! У родині загалом троє дітей. Кожному із них батьки надали хороший наказ у подальшому Житті – любити один одного та допомагати нужденним!

Тепер батьки стали нужденними, відколи їх спіткало таке неочікуване горе!

Лікарі «Обласної  дитячої лікарні» у м. Дніпрі, відправили Аліну до рідної домівки, мотивуючи це тим, що операції по видаленню «остеогенної саркоми» та супроводжуюче її лікування у них не проводять( зі слів мами).

Батьки дітей з якими мама знаходилась у дитячому відділенні цієї лікарні, дали пораду мамі звернутись до Київського онкоцентру. Так вона і зробила.

22.05.2018 року, Алінці було  встановлено катетер «Бровіак», а уже 23.05.2018 року, дитина отримає лікування -1 блоком  високодозової хіміотерапії з препаратом «Метотрексат» – 1 г ( 10 флакончиків) та антидотом, після проведення цього курсу з препаратом « Лейковерин» – 200 мг

На сьогодні ці препарати є у наявності. Але на другий блок  хімії з такими ж само препаратами, які ми використаємо на лікування Аліночки,  уже не буде.

Ми завчасно проголошуємо про збір коштів на їх закупівлю:

  • Метотрексат – 1г ( 10 флакончиків) – 7 421 грн.,
  • Лейковерин – 200 мг – 600 грн.

Загальна сума до збору становить 8 021грн.

Друзі, не будьте байдужими до горя, яке  спіткало дитину, яка просто гралась з дітьми на дитячому майданчику! Будьте уважними та завжди слідкуйте за своїми дітьми та онуками!

Ми маємо Віру і Надію у те, що Ваша доброта переповнить Ваші невгамовні Серця, які мають співпереживання до дитячого горя, яке спіткало дитину на «рівному місці». Бережіть своїх дітей!

Завчасно дякуємо за Ваші благодійні внески на лікування цієї дитинки, яка постраждала просто так, ні за що!

Дякуємо, що Ви з нами!Taranets

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Таранець Аліни

 Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Таранець Аліни)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:
р/р 26008284600700
код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

(на лікування Таранець Аліни)

Для переведення коштів із-за кордону:

Реквізити на валюту

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook 

23.05.2018