(Дякуємо! Збір закрито!)

Щира подяка усім тим, хто надав допомогу та відгукнувся на прохання нашої дівчинки про допомогу! Низький Вам уклін від мами Ані та від нас за те, що Ви так швидко відреагували на наше прохання про допомогу для Ані! Борги мами на придбання ліків для проходження передостаннього блоку лікування поліхіміотерапією –  закрито!

На сьогодні, Аня продовжує боротьбу з грибковою інфекцією( нагадуємо, що дитина проходить лікування у дорослому відділенні). Знову мама витрачає власні кошти на закупівлю антибіотиків та протигрибкових препаратів, щоб її єдина донечка якнайшвидше змогла пройти лікування останнім і, ( ми маємо надію), заключним блоком хіміотерапії.

moroz

Після усього Добра, що Ви зробили для дівчинки, Аня відчула, що вона стала для Вас небайдужою дитиною. Вона отримала підтримку і впевнена у тому, що у неї є «Спина» на яку вона може схилити голову!   Вона почала  набирати силу – почала їсти. Але це навіть і не їжа, а маленькі подрібнені порції….( згадаймо про те, що Аня  відмовилась від прийому їжі та від лікування).

Славимо Господа нашого, що у неї знову з’явилось бажання та тяга до Життя!

Отож, ми бачимо як змінився погляд Дитини, яка втратила сенс до подальшого лікування та Життя! Та задля продовження свого віку, завдяки Вам, нашим Добродіям, вона його змінила!

Знову і вкотре ми проголошуємо про збір коштів для Ані на закупівлю хіміопрепаратів для проходження останнього блоку хімії!

Хіміопрепарати, які життєво необхідні для того, щоб Аня була в змозі пройти лікування останнім блоком ПХТ:

– Космеген – 20 000 грн.,

– Холоксан – 4 500 грн. ( 5 гр),

– Вінкрістін – 270 грн.( 2 гр),

– Осетрон – 250 грн. ( 5 амп.),

–  Квамател – 250 грн.,

–  Філстим – 400 грн.( за 2 шприця),

–  Дексаметазон – 100 грн. (10 ампул).

Дорогі наші Друзі! Дорогі наші Помічники,Спонсори, Волонтери, Добрі і щирі Люди! Тільки Ви в змозі проявити свою Духовність та Милосердя, вносячи свою «десятину» на закупівлю ліків для того, щоб ця дитина змогла і надалі жити та радіти від того, що цей кошмар, який тривав на протязі 2 років лікування, найближчим часом закінчиться для неї назавжди!

На допомогу Ані немає від кого очікувати – у неї лише мама, яка опікується станом її здоров’я,так що на допомогу Аня може  очікувати тільки від Вас!

Допоможіть,зібрати кошти на останній блок лікування ПХТ для дитини у якої загорілось Серце та Душа!

Ми будемо вдячні кожному, хто надасть нагальну і своєчасну допомогу рятуючи Життя цієї дівчинки!

Вона так мріяла вилікуватись та допомагати онкохворим дітям, перераховуючи кошти на їх лікування із своєї заробітної плати…

 Сума до збору становить 25 770 грн.

Ми маємо Віру у те, що Ви не відмовите Ані здійснити її мрію до якої залишився один крок! Будьте завжди поряд з Дітьми, які так очікують на Вашу допомогу! Не залишайте їх без мрії у майбутнє! У них є шанс на Життя, якщо допомога надійде вчасно! 

 Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»
р/р 26006053119863
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Мороз Ані

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(на лікування Мороз Ані)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Мороз Ані

Реквізити на валюту

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Мороз Анну

Будьте з нами в мережі Facebook 06.07.2018

Дякуємо, що Ви з нами!