Президент фонду – Кобись Вадим Леонідович

23.05.1965 р.н. Свою трудову діяльність розпочав санітаром швидкої допомоги у 1983 році.

з 1983 по 1989 рр. навчався в Київському медичному інституті ім. О.О.Богомольця (зараз Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця) на педіатричному факультеті. Золотий стипендіат 30-ї Всесоюзної конференції студентських наукових співтовариств з дитячої хірургії. Субординатуру проходив в лікарні “Охматдит” під керівництвом  професора Ситковського М.Б. Інтернатуру закінчив в 1990 році при Київській обласній лікарні в дитячому хірургічному відділенні.

З 1990 по 1996 рр. працював дитячим хірургом в Київській обласній лікарні.

З  1996 року  – дитячий онкохірург дитячого відділення Українського науково-дослідного інституту онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку). З  1997 по 2009рр. обіймав посаду наукового співробітника відділення дитячої онкології. Наукові досягнення: лікування онкологічних захворювань кісток та м’яких тканин, органозберігаючі та реконструктивні  операції при новоутвореннях дитячого віку.

Вперше в нашій країні успішно застосував хіміотерапію в високій дозі метотрексату, холоксану, нового препарату – карзіба. Першим в Україні імплантував подовжуючий ендопротез кінцівки у дитини. Першим почав проводити протирецидивне лікування хворим на остеосаркому, нейробластому, рабдоміосаркому, саркому Юїнга. Першим в Україні почав успішно лікувати хворих дітей на нейробластому без хіміотерапії, рабдоміосаркому без операції, рецидиву остеосаркоми без ампутації. Разом з БФ”Педіатри проти раку” розробив проект “Безпечна донорська кров”, довів його ефективність в профілактиці хронічного гепатиту В та впровадив в лікування в дитячому відділенні Київського онкоцентру. Сумісно з відділенням мікрохірургії ОхМатДиту провів унікальну операцію по збереженню зони росту кінцівки.
Автор 60 наукових статей., 1 патенту.
Захистив кандидатську дисертацію в 2014 році  на тему : Оптимізація комбінованого лікування дітей, хворих на остеогенну саркому.
Дитячий хірург, дитячий онколог вищої категорії, онкохірург.
Член EMSOS, член SIOP.

Захаричева Олена Валеріївна

08.04.1970 р.н.
Закінчила педіатричний факультет Українського Державного медичного університету ім.О.О.Богомольця.
В 1994 році проходила інтернатуру на базі Дитячої клінічної лікарні №1.
З 1997 по 2002 рр. працювала дитячим онкологом у відділені дитячої онкології Українського науково-дослідного інституту онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку).
З 2002 року працює лікарем-нефрологом нефрологічного відділення ДКЛ №7 м.Києва.
Атестаційна категорія – вища.
Приймає участь в щорічних Всеукраїнських конференціях, семінарах, школах дитячих нефрологів.
Продовжує професійні консультації і надає медичну допомогу онкохворим дітям з нефрологічною патологією.


Романюк Наталія Володимирівна

08.08.1973 р.н.
В 1988 році закінчила медичний факультет Українського Державного медичного університету ім.О.О.Богомольця.
З 1998 по 2000 рр. проходила інтернатуру «Дитяча хірургія».
З 1998 по 2001 рр. працювала дитячим онкохірургом у  відділенні дитячої онкології Українського науково-дослідного інституту онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку).
З 2001 по 2004 рр. працювала науковим співробітником в Українському центрі наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи.
З 2004 працює в державній установі МОЗ України
В 2012 році закінчила курс «Керівник проектів і програм» в університеті «Крок».
З 2012 року займається в професійному благодійному секторі на громадських засадах.


 Рєпіна Наталія Володимирівна

21.01.1965 р.н.

Закінчила з відзнакою Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця (зараз Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця) в 1989 році за спеціальністю «дитяча хірургія».

На цей час – лікар ультразвукової діагностики вищої категорії діагностичного відділення Універсальної клініки «Оберіг». Володіє методиками ультразвукових досліджень органів черевної порожнини і заочеревиного простору, органів малого тазу, щитоподібної і грудних залоз, м’яких тканин і скелетно-м’язової системи, центральної нервової системи (нейросонографія), різноманітних способів судинних досліджень (доплерографія).

Має успішний досвід роботи в малоінвазивних втручаннях під УЗ-контролем.
Володіє ендоскопічними методами дослідження ШКТ.
Пройшла стажування по основам допплерографії судинної системи, застосуванню УЗД в травматологічній і ортопедичній практиці (Київ-Москва). Є постійним членом Українського Допплеровського Клубу і Національної Асоціації лікарів УЗД, гастроцентру клініки «Оберіг».
Приймала участь в міжнародних (Німеччина, Росія) і республіканських конгресах і конференціях, виступала з тематичними доповідями.
Пріоритетними напрямками практичної і наукової діяльності є ультразвукові допплерівські дослідження мяких тканин у пацієнтів з запальними і пухлино подібними захворюваннями скелету, в тому числі моніторинг ефективності полі хіміотерапії у онкологічних хворих, дослідження судин органів черевної порожнини в гематології при різних формах синдрому портальної гіпертензії.

Має публікації в спеціальній літературі, в тому числі зарубіжні.

У 2018 році отримала почесне звання “Заслужений лікар України”.


Гулак Людмила Олегівна

Gulak

 

 

 

 

 

 

10.05.1955 р.н.Працює в Інституті раку з 1989 року, з моменту закінчення Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка.
В 1991 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Медичні інформаційні системи».
З 1989 року є засновником і керівником впровадження Лікарняного і Популяційного національного канцер реєстру України. На сьогодні у всіх областях України ведеться персоніфікований облік всіх хворих, які захворіли злоякісними новоутвореннями в Україні. Автоматизований облік ведеться у всіх провідних спеціалізованих онкологічних клініках України. Під час роботи в Інституті раку займається питаннями епідеміології раку, аналізом виживання онкологічних хворих і оцінки ефективності методів лікування.


Глоба Віталія Миколаївна

26.07.1960 р.н.
Закінчила Одеський медичний інститут в 1984 році за спеціальністю «Педіатрія»
1985-1086 рр. працювала в поліклініці дільничим педіатром.
1987-1991 рр. дитячий хірург Одеської обласної дитячої лікарні.. Спеціалізацію з дитячої онкології отримала в Українському науково-дослідному інституті онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку) в 1991 р.
В 1992-1996 рр. проходила клінічну ординатуру з дитячої онкології
З 1996 по 2002 рр. працювала дитячим онкологом Одеської обласної лікарні.
З 2002 по 2008 рр. лікар-ординатор дитячого відділення Українського науково-дослідного інституту онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку).
В 2008 р. протягом шести місяців працювала лікарем-ординатором дитячого відділення Київського міського онкологічного клінічного центру.

На даний час працює педіатром приватної клініки «Лад».


Долот Андрій Петрович

09.11.1964 р.н.
Закінчив з відзнакою Харківський медичний інститут в 1987 році за спеціальністю «Хірургія»

Працює за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» з 1994 року.

Володіє методиками ультразвукових досліджень органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів малого тазу, щитоподібної та грудної залоз,  м’яких тканин і скелетно-м’язової системи, центральної нервової системи (нейросонографія), різноманітних способів судинних досліджень (допплерографія). Має успішний досвід роботи в малоінвазивних втручаннях під УЗ-контролем.

Пройшов стажування по основам допплерографії судинної системи, застосуванню УЗД в травматологічній і ортопедичній практиці (Київ-Москва). Є постійним членом Українського Допплеровського Клубу і Національної Асоціації лікарів УЗД. Приймав участь в міжнародних (Німеччина, Росія) і республіканських конгресах і конференціях, виступав з тематичними доповідями.

Пріоритетними напрямками практичної і наукової діяльності є ультразвукові допплерівські дослідження м’яких тканин у пацієнтів з запальними і пухлино подібними захворюваннями скелету, в тому числі моніторинг ефективності полі хіміотерапії у онкологічних хворих, дослідження судин органів черевної порожнини в гепатології при різних формах синдрому портальної гіпертензії, в тому числі УЗ-моніторинг ефективності оперативного лікування. Має публікації в спеціальній літературі, в тому числі зарубіжні.