Президент фонду – Кобись Вадим Леонідович
23.05.1965 р.н. Свою трудову діяльність розпочав санітаром швидкої допомоги у 1983 році.
з 1983 по 1989 рр. навчався в Київському медичному інституті ім. О.О.Богомольця (зараз Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця) на педіатричному факультеті. Золотий стипендіат 30-ї Всесоюзної конференції студентських наукових співтовариств з дитячої хірургії. Субординатуру проходив в лікарні “Охматдит” під керівництвом професора Ситковського М.Б. Інтернатуру закінчив в 1990 році при Київській обласній лікарні в дитячому хірургічному відділенні.
З 1990 по 1996 рр. працював дитячим хірургом в Київській обласній лікарні.
З 1996 року – дитячий онкохірург дитячого відділення Українського науково-дослідного інституту онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку). З 1997 по 2009рр. обіймав посаду наукового співробітника відділення дитячої онкології. Наукові досягнення: лікування онкологічних захворювань кісток та м’яких тканин, органозберігаючі та реконструктивні операції при новоутвореннях дитячого віку.
08.04.1970 р.н.
Закінчила педіатричний факультет Українського Державного медичного університету ім.О.О.Богомольця.
В 1994 році проходила інтернатуру на базі Дитячої клінічної лікарні №1.
З 1997 по 2002 рр. працювала дитячим онкологом у відділені дитячої онкології Українського науково-дослідного інституту онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку).
З 2002 року працює лікарем-нефрологом нефрологічного відділення ДКЛ №7 м.Києва.
Атестаційна категорія – вища.
Приймає участь в щорічних Всеукраїнських конференціях, семінарах, школах дитячих нефрологів.
Продовжує професійні консультації і надає медичну допомогу онкохворим дітям з нефрологічною патологією.
Романюк Наталія Володимирівна
08.08.1973 р.н.
В 1988 році закінчила медичний факультет Українського Державного медичного університету ім.О.О.Богомольця.
З 1998 по 2000 рр. проходила інтернатуру «Дитяча хірургія».
З 1998 по 2001 рр. працювала дитячим онкохірургом у відділенні дитячої онкології Українського науково-дослідного інституту онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку).
З 2001 по 2004 рр. працювала науковим співробітником в Українському центрі наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи.
З 2004 працює в державній установі МОЗ України
В 2012 році закінчила курс «Керівник проектів і програм» в університеті «Крок».
З 2012 року займається в професійному благодійному секторі на громадських засадах.
21.01.1965 р.н.
Закінчила з відзнакою Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця (зараз Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця) в 1989 році за спеціальністю «дитяча хірургія».
На цей час – лікар ультразвукової діагностики вищої категорії діагностичного відділення Універсальної клініки «Оберіг». Володіє методиками ультразвукових досліджень органів черевної порожнини і заочеревиного простору, органів малого тазу, щитоподібної і грудних залоз, м’яких тканин і скелетно-м’язової системи, центральної нервової системи (нейросонографія), різноманітних способів судинних досліджень (доплерографія).
Має успішний досвід роботи в малоінвазивних втручаннях під УЗ-контролем.
Володіє ендоскопічними методами дослідження ШКТ.
Пройшла стажування по основам допплерографії судинної системи, застосуванню УЗД в травматологічній і ортопедичній практиці (Київ-Москва). Є постійним членом Українського Допплеровського Клубу і Національної Асоціації лікарів УЗД, гастроцентру клініки «Оберіг».
Приймала участь в міжнародних (Німеччина, Росія) і республіканських конгресах і конференціях, виступала з тематичними доповідями.
Пріоритетними напрямками практичної і наукової діяльності є ультразвукові допплерівські дослідження мяких тканин у пацієнтів з запальними і пухлино подібними захворюваннями скелету, в тому числі моніторинг ефективності полі хіміотерапії у онкологічних хворих, дослідження судин органів черевної порожнини в гематології при різних формах синдрому портальної гіпертензії.
Має публікації в спеціальній літературі, в тому числі зарубіжні.
У 2018 році отримала почесне звання “Заслужений лікар України”.
Гулак Людмила Олегівна
10.05.1955 р.н.Працює в Інституті раку з 1989 року, з моменту закінчення Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка.
В 1991 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Медичні інформаційні системи».
З 1989 року є засновником і керівником впровадження Лікарняного і Популяційного національного канцер реєстру України. На сьогодні у всіх областях України ведеться персоніфікований облік всіх хворих, які захворіли злоякісними новоутвореннями в Україні. Автоматизований облік ведеться у всіх провідних спеціалізованих онкологічних клініках України. Під час роботи в Інституті раку займається питаннями епідеміології раку, аналізом виживання онкологічних хворих і оцінки ефективності методів лікування.
Глоба Віталія Миколаївна
26.07.1960 р.н.
Закінчила Одеський медичний інститут в 1984 році за спеціальністю «Педіатрія»
1985-1086 рр. працювала в поліклініці дільничим педіатром.
1987-1991 рр. дитячий хірург Одеської обласної дитячої лікарні.. Спеціалізацію з дитячої онкології отримала в Українському науково-дослідному інституті онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку) в 1991 р.
В 1992-1996 рр. проходила клінічну ординатуру з дитячої онкології
З 1996 по 2002 рр. працювала дитячим онкологом Одеської обласної лікарні.
З 2002 по 2008 рр. лікар-ординатор дитячого відділення Українського науково-дослідного інституту онкології і радіології АМН України (зараз Інститут раку).
В 2008 р. протягом шести місяців працювала лікарем-ординатором дитячого відділення Київського міського онкологічного клінічного центру.
На даний час працює педіатром приватної клініки «Лад».
Долот Андрій Петрович
09.11.1964 р.н.
Закінчив з відзнакою Харківський медичний інститут в 1987 році за спеціальністю «Хірургія»
Працює за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» з 1994 року.
Володіє методиками ультразвукових досліджень органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів малого тазу, щитоподібної та грудної залоз, м’яких тканин і скелетно-м’язової системи, центральної нервової системи (нейросонографія), різноманітних способів судинних досліджень (допплерографія). Має успішний досвід роботи в малоінвазивних втручаннях під УЗ-контролем.
Пройшов стажування по основам допплерографії судинної системи, застосуванню УЗД в травматологічній і ортопедичній практиці (Київ-Москва). Є постійним членом Українського Допплеровського Клубу і Національної Асоціації лікарів УЗД. Приймав участь в міжнародних (Німеччина, Росія) і республіканських конгресах і конференціях, виступав з тематичними доповідями.
Пріоритетними напрямками практичної і наукової діяльності є ультразвукові допплерівські дослідження м’яких тканин у пацієнтів з запальними і пухлино подібними захворюваннями скелету, в тому числі моніторинг ефективності полі хіміотерапії у онкологічних хворих, дослідження судин органів черевної порожнини в гепатології при різних формах синдрому портальної гіпертензії, в тому числі УЗ-моніторинг ефективності оперативного лікування. Має публікації в спеціальній літературі, в тому числі зарубіжні.