Чувпенюк Олександр

Дата народження: 04.04.2007

Діагноз: Остеосаркома 

Саша повернувся з закордону, бо не міг бути далеко від України. Навіть сирени і вибухи його не злякали. Говорить: «Вдома і стіни лікують». Хоча від рідного дому в Рівному – він далеко, адже лікується в Київському міському клінічному онкологічному центрі. Але говорить, що тут свої люди, інше повітря – тут краще.

Саша часто заходить до фонду і просить йому роздрукувати карту України або Європи, щоб розмальовувати їх. Розповів, що він на картах малює хід боротьби, інколи вигадує сам. Я запропонувала йому роздрукувати і карту, де буде видно росію, щоб бойові дії малювати вже там, на що хлопчик відповів: «Ні. Я там просто замість Бєлгорода – «Харківське озеро намалюю».

Хлопчик мужньо бореться за своє життя, позаду багато хімій і дуже складна операція.  Поруч з ним мама, яка для хлопчика є прикладом, адже в минулому теж поборола цю страшну хворобу.

В Сашка, пухлина вразила кістку в нозі, тому видалили все разом. Замість враженої кістки – ендопротез і тому ногу вдалось зберегти, але потрібна реабілітація, адже грубо кажучи зі «шматком заліза» досить складно ходити.

Перші місяці війни – можливості проходити реабілітацію не було і той час втрачений. Та все можна наздогнати. Минулий місяць – Саша активно займався розробленням ніжки – ми навіть разом склали спеціальний план завдань на щодень. Але без реабілітолога ніяк. Саме після занять з ним – є прогрес.

І ми дуже просимо допомогти коштами на оплату праці реабілітолога, адже ми вже використали можливі резерви.

Одне заняття – 500 грн. Скільки їх буде – поки що ще точно не відомо, але вони дуже потрібні.

Будь ласка, допоможіть Саші. Він мріє ходити без милиць і бути захисником для своєї мами та України.

Chyvpenyk05.07

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA213052990000026002000115673

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Чувпенюка Олександра

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Чувпенюка Олександра)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Чувпенюка Олександра

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новини про Чувпенюка Олександра
Будьте з нами в мережі Facebook

05.07.2022