Перед святами до мене прийшла Бринзей Валерія. Попри хворобу, вона так і не втратила своєї чарівності.

Як і всі діти, а особливо дівчатка, Лєрі важко змиритись з відсутністю волосся, а воно в неї було казковим. Але дівчина поборола всі ті переживання в собі та запропонувала зробити нову фотографію. Нове фото, де вона вже без волосся.

Для багатьох можливо це дивно і незрозуміло, що важкого у таких фото? А важким є те, що для онкохворих діток – втрата волосся є остаточним підтвердженням, що вони серйозно хворі… Адже поки на твої плечах розкішні локони – ти просто хворієш, а коли вони зникають –  онкологія. Це справа психології.

Для чого фото? Для того, щоб допомогти зібрати кошти на ендопротез.

Лера, по характеру, активна дівчинка. У її віці гуляють з друзями, навчаються, вже починають думати про майбутню професію та навчання в університеті, ходять на танці, вперше закохуються…

Напевне більшість з Вас пригадали ті часи, коли самі були такого ж віку, коли все було так легко, так по-весняному, а ввечері зовсім не хотілось спати…

Як добре, що є що згадати, адже в дорослому віці все не так просто.

Валерія ж лише мріє про свою весну, дивлячись на стіни лікарняної палати вже декілька місяців. В голові постійні міркування про те як вона надолужить згаяне.

Та час від часу ці мрії розбиваються вщент, через думки про вартість ендопротезу без якого всі мріяння марні. Без нього дівчинка не ходитиме, або ж дуже шкутильгатиме, якщо встановлять інший, а його ще й  потрібно буде міняти – це знову лікарня, похмурі стіни і постійні крапельниці…

Дівчина все розуміє, чує і бачить –  всі кошти витрачені на лікування, а попереду операція-ендопротезування та дороговартісний Космеген.

Вона знає – її єдина надія – це благодійники. Але як достукатись до їх сердець, як розповісти, що так хочеться весни, так хочеться ще походити…

Бринзей  Валерії  потрібен  Комплект  ендопротезу  виробництва  Waldemar  Link  GmbH  &  Co  KG,  Німеччина,  який  коштує – 203 315.00 грн. (Рахунок)

Цей протез єдиний шанс дівчинки – ходити і не вертатись до лікарні довгий час.  Це шанс на повноцінне життя!

Без ендопротеза не продовжиться лікування Лєри, а без лікування – життя.

Ви пам΄ятаєте останні роки в школі, свій випускний, танці, першу закоханість, прогулянки – інколи навіть до ранку? Ви пам΄ятаєте, якими були ті світанки? Наповнені свіжістю, прохолодою, голосами птахів та ніжними фарбами неба та сонця.

Віримо, що об΄єднавшись, ми допоможемо прожити Валерії – весну свого життя, допоможемо не змарнувати свої найкращі роки, допоможемо ходити самотужки. Ми знаємо, що життя Лери буде врятоване.

На рахунку у дівчинки ще вчора було 6 455.55 грн, а сьогодні вже – 9 955.55 грн – всі разом, ми зможемо зібрати всю суму на ендопротез.

Дякуємо всім небайдужим. Ваше добро, обов΄язково повернеться до Вас надзвичайно приємними та погожими днями.

 

Будь ласка, вказуйте ім’я та прізвище дитини, якій бажаєте допомогти

 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Бринзей Валерії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Бринзей Валерії)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Бринзей Валерії

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Посилання на новини про Бринзей Валерію

Будьте з нами в мережі Facebook

13.03.2018