Завдяки всім Вам, кошти для порятунку кінцівки Діми були швидко зібрані і ми дуже чекали на остаточний рахунок і ендопротез. Та, на жаль, все це затягнулось… Дуже. Багато замовлень і ще багато слів, якими це виправдовували. А час спливав і не передати наші хвилювання.
А потім нарешті відправили рахунок і сказали, що він вже з іншою вартістю… Більшою на 200 000 грн… Сказати, що ми була шоковані – нічого не сказати. Зараз я щиро радію, що на той дзвінок відповідала я, а не мама Дмитра. Не уявляю навіть як би це шокувало її.
2 дні розмов, перерахунків і нарешті сьогодні ми отримали остаточний рахунок і ми його оплатили. І ендопротез  вийшов на  45 100 грн дешевший ніж ми взагалі від початку планували, тож ці кошти родина Діми використає як буде вважати за потрібне, адже попереду в них ще операція, хіміотерапії та реабілітація.
Неймовірно дякуємо усім, завдяки кому стало можливим врятувати кінцівку Дмитра!
Він дуже очікує на операцію.
Обов’язково будемо ділитись з вами новинами про операцію Діми, про його реабілітацію і звісно про день його одужання, який обов’язково настане завдяки вашій підтримці.
Dmytro Dyomin5

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

19.05.2023