Але, і натруджені роками їх руки – мають право на маленький відпочинок…

З малих літ ми звикли до того, що наша ріднесенька мама буде турбуватись про нас на протязі усього нашого та свого довготривалого життя.

Подарувавши нам життя – почався відлік її турбот про нас. Вона дбайливо ставилась по догляду за нами,змінюючи нам пелюшки, годуючи нас…, вона – була гаразда на усе – щоб тільки ми були здоровими дітьми, довго жили та були щасливими. Та, що вона значила для усіх нас коли ми перебували у пубертатному віці… Вона «втлумачувала» в наші голови суспільні норми та правила поведінки, протистояла усім нашим забаганкам, настирливо доводила до наших «дорослих» голів( так як, ми себе вважали дуже «дорослими») – у якому життєвому напрямку нам потрібно йти надалі. Ми вважали, що матуся нам ворог – та протистояли усім нормативним догмам суспільства. Ми намагались довести їй те, що ми «самі найрозумніші» і що вона, не вважає за потрібне, нас розуміти.

 

Але, відколи ми самі стали батьками то,на превеликий жаль, ми тільки зараз розуміємо те, які хвилювання отримувала наша матусенька відколи ми стояли на порозі вибору свого майбутнього… Найріднесенька матусенька – потерпала від нашої поведінки усе – заради того, щоб ми прийшли до правильного вибору у своєму житті. Натепер, ми самі стали батьками і готові «на усе» заради життя наших дітей.Але доти, доки живі наші матусі, ми ( для себе) залишаємось їх дітьми( будучи – бабусями та дідусями).  

Руки наших матусь зазнали багато чого:

  • постійна закупівля продуктів харчування;
  • постійне готування їжі;
  • постійне прання;
  • постійне миття посуду;
  • постійне прибирання;
  • постійний догляд за городом( у кого він є);
  • постійно, постійно, постійно…., яке уже стало не під силу нашим українським жінкам.Stiralnaya mashyna

Держава, нас – жінок, довела до такого стану, що ми не знаємо де брати кошти на сплату комунальних послуг, а про закупівлю необхідних продуктів харчування та ліків для наших дітей,  – ми не в змозі , навіть, і говорити…

А що робити нашим матусям, які постійно запозичують кошти, продають своє майно, влазять у кредитну кабалу – заради спасіння того найдорожчого що у них є – життя своїх дітей?!

Про наших мам, ми можемо багато чого написати, але у нас виникла дуже велика проблема –заради чого ми і пишемо цю новину,згадуючи про ту турботу, яка «сонцем ллється від них».

Матусі, діти яких хворіють на онкологічне захворювання – Їх діти – про яких вони будуть піклуватись до кінця свого довготривалого життя – потребують на допомогу!

            Згадали ми про матусь, не просто так. У Дитячому відділенні КМКОЦ   –

                             

                                            Зламалась пральна машинка!!!

Матусі ведуть запис в чергу про час, коли вони( власноруч) будуть прати постільну білизну та одяг своїх діточок у – ванні. Як ми усі знаємо,що  під час проходження лікування черговим блоком ПХТ – дитина може виблювати на себе усе, що знаходиться у її шлунку – на свою одежу, на постіль, на халат медичної сестри – хвороба не має меж. Таких дітей у Дитячому відділенні КМКОЦ – дуже багато.

Коли працювала пральна машинка,то кожна мама мала змогу побігти до неї щоб, якнайшвидше, позбавитись наслідків від отриманого лікування її дитиною( спочатку запрати), а потім випрати в машинці забруднену білизну. Але,натепер, усі матусі перуть білизну своїх дітей, які страждають на онкологічне захворювання – власноруч – своїми натрудженими руками.

І що то за доля, яка випала на долю цих матусь – діти яких хворіють на онкологічне захворювання та ще й руки, стражденні материнські руки, які на собі «тягають» хворих дітей, а тут ще й прати мають власноруч…

Дорогі наші Друзі! У нас нема до кого звернутись про допомогу – окрім Вас – наших постійних Спонсорів, Помічників, Волонтерів та до Людей, які розуміють проблеми діточок хворих на онкологічне захворювання!

До тих Людей – які вносять частку своєї «десятини»…, яка допоможе дітлахам позбавитись хвороби!

Завдяки Спонсору, який  відгукнувся та вніс – 5 000 грн. на закупівлю пральної машинки – ми маємо основну частку коштів. Але нам ще не вистачає – 1 454 грн., ( вартість машинки складає суму у – 6 554грн.)

Ми маємо зібрати ці кошти на закупівлю пральної машинки задля того, щоб – натруджені руки матусь, дітей хворих на онкологічне захворювання – мали б відпочинок.

«Рідна мати моя, ти ночей не доспала

Ти водила мене у поля край села,
І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала,…
І рушник вишиваний на щастя, на долю дала…..» А.Малишко

Друзі! Надамо можливість нашим дітлахам відчути  більше уваги від їх матусь, які не будуть відволікатись на такі проблеми, як прання, а будуть в змозі приділяти якнайбільше уваги своїм хворим дітям!

Сума до збору на невистачаючі кошти для закупівлі пральної машинки становить суму у – 1 454 грн.

Дякуємо!

 

Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на пральну машину

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на пральну машину)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на пральну машину

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

Координатор адресної допомоги
Ткаченко Людмила Миколаївна
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Берегового Андрія

Будьте з нами в мережі Facebook

25.03.2019