Кулеш Тимурчик

Дата народження:  15.08.2017 року

Діагноз: нейробластома заочеревинного простору 

Кожна молода родина перед народженням дитинки ретельно готується. Потрібно відкласти кошти на візок, на колиску, на одяг для немовляти і на всі інші потрібні речі. Але ніхто не готується і не в змозі приготуватись до того, що дитинка потрапить до лап страшного захворювання.

Так і молода родина Кулеш не були готові до того, що їх синочок буде боротись з нейробластомою.

Наразі в Україні досить складна ситуація для всіх. Та дуже важко зараз молодим сім’ям. Підтримки майже ніякої, але всі все розуміють, що зараз такий час.

Родина Кулеш добре готувались до народження синочка. Були чудовими мамою і татом для малюка. Та діагноз – нейробластома – перекреслив усе те, що було раніше.

Тепер вони не просто батьки, а певною мірою рятівники своєї дитини. Адже щодня роблять все можливе і неможливе, щоб врятувати синочка.

Мама завжди біля малюка – зготувати їсти, нагодувати ( а це дуже складно, коли дитина лікується), слідкувати за тим як капається хімія    (навіть вночі спати не можна), вчасно дати ліки дитині, малюк може виблювати все ( це зовсім не так як ми собі уявляємо, після хімії і під час діткам дуже погано і нудота зовсім не як у маленьких). Діареї, біль у животику і не тільки, багато разів за день потрібно помити малюка, попрати одяг, постільну білизну, погладити і все по колу і ще багато всього.

Тато Тимура теж крутиться – вночі робота, відвести донечку в школу, привезти все необхідне в лікарню до дружини та синочка. Побути з дитиною, поки мама встигне прийняти душ, і нарешті поїсть 1 раз за весь день. Також тато є постійним донором на тромбоконцентрат для свого синочка та для інших діток у лікарні. Після цього – потрібно донечку забрати зі школи, нагодувати, поробити з нею уроки та збиратись знову на роботу. Коли тато спить? Не знаємо…

Сестричка Тимура – першокласниця. Але вже багато чого вміє робити самостійно. Мама вже багато місяців у лікарні з братиком і бачаться вони рідко. Інколи її може забрати зі школи навіть сусідка, бо тато може затриматись у лікарні. Та донечка ніколи не жаліється і теж докладає зусиль до вилікування братика.

І все це ми розповідаємо не з їх слів, а лише те, що ми постійно бачимо і чуємо. Вони ж стараються не жалітись, а навпаки завжди усіх підтримуються і допомагають.

Мама Тимура, попри свій молодий вік – стала ледь не мамою усьому відділенню. Допоможе, вислухає, пригляне за дітками і навіть нагодує усіх, якщо це потрібно.

Сам Тимурчик – любов усіх жінок у дитячому відділенні. Він підкорив собі серця усіх – від мам до медсестер і лікарів.

Та зараз родина Кулеш готується до дуже важкого і відповідального кроку. Вони вже пройшли 9 хімій. А попереду – 30 січня – обстеження – ПЕТ КТ. І відразу після нього високодозова хіміотерапія та аутотрансплантація кісткового мозку. Це досить важкі, тривалі та надзвичайно дорогі процеси. Потрібна сума – декілька сотень тисяч гривень. До цього часу родина намагалась справлятись самотужки. З часом близькі люди почали їх підтримувати, але наразі кошти закінчились. Завдяки добрим людям було закуплено основний і найдорожчий хіміопрепарат – Бусульфан.

Що могли, родина закупила самотужки. Та кошти закінчились і позичити більше немає де.

Рахунок на ліки для Кулеш Тимура

Ми звертаємось до усіх небайдужих, до людей з великим серцем та душею, будь ласка, – допоможіть! Тимурчику на високодозову хіміотерапію потрібен ще великий список супутніх ліків і їхня загальна вартість – 29 787.33 грн. Це дуже велика сума і родина Кулеш не в змозі закупити ці ліки.

Будь ласка, допоможіть Тимурчик пройти такий важливий період у його житті. За весь час лікування він стійко все проходив. Надскладні хіміотерапії, які більшість не можуть пройти до кінця, а деякі взагалі закінчують не почавши – наш малюк проходив повністю. Показав хороші результати на які навіть не очікували.

Цьому малюку потрібна Ваша допомога. Час на збори – максимум 2 тижні, а можливо й менше.

Ваша допомога обов’язково повернеться до Вас та Вашої родини – хорошими, сонячними та наповненими щастям днями!

 

 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура )

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Посилання на новини про Кулеш Тимура

Будьте з нами в мережі Facebook

23.01.2019