Кулеш Тимурчик

Дата народження:  15.08.2017 року

Діагноз: нейробластома заочеревинного просторуТимур справжній мужичок, хоча йому ще немає і двох рочків. Переживши так багато негараздів, більше року борючись з хворобою – він став сміливим, терплячим і здається вже знає все на світі. Що таке лікування і як краще перетерпіти хімії – він знає точно.

Вони з мамою провели 2 місяці у закритому для всіх боксі – заходити міг лише медичний персонал. Це були дві високодозові хіміотерапії. Спочатку у Тимурчика відібрали стовбурові клітини, а далі перший та другий блок “високодозки”.

Малюку ввели дуже велику дозу хіміопрепаратів, показники аналізів впали до нуля. Саме тому і потрібно перебувати в цей час у стерильному боксі – будь-який вірус може бути смертельним.

Що пережили Тимур і його мама – неможливо повної мірою передати. Малюк був на межі життя і смерті, він не міг їсти тижнями, увесь його ротик та стравохід були у вавочках, а тіло ослаблювалось на очах. Про біль, який відчував хлопчик після великої дози хімії – ми можемо лише здогадуватись, але розуміємо, що йому було надзвичайно боляче.

Але Тимурчик терпів і хотів завжди пригорнутись до мами – так було легше.

Я бачила хлопчика в день, коли вони йшли на першу високодозову хіміотерапію і коли побачила після двох високодозок… Це було важко – малюк дуже схуд, все його тіло ослабле і покрите лусочками відмерлої шкіри. Але його очі і досі промовляють лише одне – він сильний і буде жити!

Наразі Тимурчик проходить протирецидивну хіміотерапію з Роаккутаном. 14 днів приймає таблетовану хімію, 14 – відпочиває.  Хлопчик дуже слабкий, навіть звичайні прогулянки його втомлюють.

Багато коштів пішло на лікування Тимура. Мова йде про сотні тисяч. Ми вдячні усім небайдужим, хто допомагав цьому дивовижному малюку.

Більша частина коштів, що пішла на лікування сина – це власні кошти родини. Крутились як могли. Але зараз вони теж ослабли і щодня купуючи ліки на 500 грн, 1000 грн в аптеці – вони не знають, що робити далі.

Хлопчик погано їсть – це вплив хіміотерапії. Рятує суміш – Нipp Сombiotik 750 грам – потрібно 6 баночок на місяць (2 133 грн). Вона рятує у прямому сенсі слова, оскільки Тимурчик дуже схуд і його імунітет майже на нулі – харчування тут дуже важливе. Щось інше малюку складно їсти – нудота.

В нього досі встановлений катетер Бровіак, адже він ще здає аналізи крові та ще є ймовірність, що потрібні будуть інфузії. Тож для промивки катетера теж постійно потрібні розхідні матеріали. Натрію хлорид 100 мл, спеціальний пластир на Бровіак, заглушки до Бровіаку, шприци для промивання – на все це потрібно близько 1 000 грн в місяць.

А найголовніше, що невідомо –  чи буде Роаккутан після 30 червня у дитячому відділенні. Припиняти хіміотерапію в ніякому випадку не можна – тож потрібно буде самотужки закупляти препарат. На 14 днів потрібно 2 упаковки Роаккутан 20 мг – це 1 260 грн. Цю хімію потрібно проходити рів року, тож рятівного препарату потрібно ще багато.

Інколи потрібні інші лікарські засоби, також ще не відомо як далі реагуватиме на хімію малюк і що буде необхідно.

Але вже зараз молодій родині дуже складно. На місяць потрібно – 4 393 грн на лікування сина.

Це лише на препарати. Тимура потрібно регулярно возити до лікарні, здавати аналізи. В нього є ще старша сестричка, яка рік була майже постійно без мами. Сім’я ледь справляється, хоча прикладає багато зусиль для порятунку свого малюка – якому на початку лікування майже не давали шансів. Але вони вибороли шанс на життя для синочка.

Допоможіть Тимурчику продовжити лікування та вийти із боротьби з хворобою – переможцем.

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура )

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Посилання на новини про Кулеш Тимура

Будьте з нами в мережі Facebook

11.06.2019