Ходжиєв Діловар

Дата народження: 12.05.2009

Діагноз: Медулобластома  

Наш Діловарчик, якому Ви допомагаєте вже декілька років – почав ходити в школу. Він дуже хотів до інших діток і навчатись. Та, на жаль, він досі ходить лише з підтримкою через косоокість (ускладнення після боротьби з онкологічним захворюванням).

Через косоокість йому доводиться на перервах сидіти на самоті за партою, адже він не може побігати і погратись з однокласниками. А ще, Діловарчик дуже соромиться своєї вади і тому ходить в темних окулярах. Хлопчик досі не знайшов собі друзів, а саме заради того, щоб знайти друга він так хотів в школу.

Ми сподіваємось, що з часом у Діловарчика все ж буде друг і що однокласники допоможуть йому адаптуватись у школі. Ми віримо, що його вада не буде перешкодою для дружби, адже його добре серце спроможне затьмарити усі негаразди.

Крім відсутності друзів, у хлопчика є ще одна, але велика проблема. Ми вже писали, що його родина складається з мами і 3-х сестричок і їм дуже складно. На щастя, вони разом з Вашою допомогою змогли витягнути Діловарчик з рук смерті в обличчі онкологічного захворювання. Але ризик повернення хвороби досі є. І щоб хлопчик зміг і надалі повноцінно жити і щоб мав шанс на життя – необхідно раз в пів року робити МРТ. Саме завдяки цьому обстеженню можливо вчасно виявити рецидив і врятувати життя дитини.

Через карантин в країні – МРТ перенесли майже на місяць – на 24 квітня. Очікування обстеження – це завжди великі хвилювання для рідних. Це неначе бомба сповільненої дії, адже думки лише про хворобу, яка може зненацька повернутись і забрати життя дитини.

Вартість МРТ – 4 960 грн. Для когось – це невеликі гроші, а для самотньої мами 4-х дітей – це надзвичайно великі гроші, особливо в час карантину. 

Ми дуже просимо Вас стати другом та ангелом-охоронцем для хлопчика і допомогти зібрати кошти на життєво необхідне МРТ.

Саме такі обстеження нерідко рятують життя.

Дякуємо, що Ви завжди надаєте допомогу тим, хто так сильно її потребує.

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA933218420000026006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на лікування Ходжиєва Діловара

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 2066 9893 ( на лікування Ходжиєва Діловара)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на лікування Ходжиєва Діловара

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новини про Діловара Ходжиєва

Будьте з нами в мережі Facebook

25.03.2020