Коломицева Софія

Дата народження: 25.04.2018

Діагноз: нейробластома 

 

Софійка нещодавно у дитячому відділенні КМКОЦ, але пережила багато – навіть занадто багато.Kolomitseva2

Почалось все 10 квітня, дівчинка захворіла – здавалось ніби просто застудилась. Але за декілька днів маленька раптово перестала рухатись. Які хвилювання і жах пережили батьки дитини, коли їхня дитинка зовсім перестала рухати ніжками і ручками… Цього не описати словами.

Негайно вирушили до лікарні – там направили на МРТ. Воно показало, що в дитинки пухлина спинного мозку. Подальші аналізи нарешті вияснили діагноз – нейробластома.

Це був великий удар для молодих батьків. Вони так чекали на донечку, так оберігали її…

3 травня розпочалась хіміотерапія – 7 днів дівчинці вводили рятівні хіміопрепарати. Побічні ефекти виявились дуже складними для Софійки. Впали усі показники аналізів, випало волосся, дитина на очах почала втрачати сили та апетит. Стан щодня погіршувався, вливали тромбоконцентрат, плазму, еритроцитарну масу. Дівчинка перестала мочитися і поступово наливалась рідиною – животик страшно збільшувався до великих розмірів. Почався дисбактеріоз. Софійка важко дихала і стала синіти – тому її терміново перевели в реанімацію і підключили до апарату штучного дихання. Це були жахливі дні…

Для того, щоб витягнути дівчинку з цього стану потрібно було багато сил лікаря, молитв близьких та багато-багато коштів. Ми не могли оголосити про збір, адже не могли сказати на що. Стан дівчинки постійно змінювався – змінювались і потрібні препарати. Завдяки Вам – ми змогли допомагати розхідними матеріалами, які були наявні на фонді.

На щастя, дівчинка вийшла з того стану, вже їсть і посміхається мамі. Але досі дуже слабка. Обстеження показали, що пухлина зникла, але чи повернеться і що робити далі?

Таке явище надзвичайно небезпечне – пухлина може повернутись з ще більшою силою.

Тому потрібні обстеження і аналізи, які розставлять всі крапки.

Вже 11 липня Софійка записана на ПЕТ КТ. На жаль, пройти це обстеження в КМКОЦ безкоштовно – неможливо – оскільки зараз ПЕТ КТ там не працює.

Тож доведеться платно – а це 12 200 грн. За такий короткий час – родина Коломицевих не зможуть знайти такі кошти. За час перебування в реанімації – щодня в аптеках залишалось по декілька тисяч гривень. Спочатку витратилось все, що було – потім позичене… Аби лиш врятувати донечку.

Виходом з цієї важкої ситуації – є лише Ви.

Саме Ви можете врятувати маленьку Софійку. Ми дуже просимо усіх небайдужих долучитись до порятунку цієї маленької. Не передати ті хвилювання, які відчував кожен у дитячому відділенні, коли Софія була в реанімації – всі тихо молились і вірили, що дитинка виживе. Вона вижила – і тепер їй потрібна наша з Вами допомога, щоб жити далі!

 

Kolomitseva

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Коломицевої Софії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Коломицевої Софії )

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Коломицевої Софії

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Будьте з нами в мережі Facebook

21.06.2019