Онкохворий сімнадцятирічний Антон розповідає мені як проходив фільтрацію і допити понад 12 годин… Він двічі переселенець. Його менша сестричка проходить реабілітацію після того, як родина потрапила під обстріли… Попри все, усмішка Антона, коли він мене бачить – найщиріша і дуже додає мені сил.

Онкохворий трирічний Ілля пережив ракетний удар по його будинку, коли він з мамою був у підвалі… Коли я обійняла його маму… Усім тілом відчула її біль…  Я подарувала Іллі іграшки і його мама сказала: “ми ж маємо Вам їх повернути?”… “Ні, звісно ні”. “Дякую…”. На її очах сльози. Вона неймовірна мама, яка вже 2 роки рятує свого сина. Ракети, операції, одна за одною хвороби і зараз рак…

Михайлик. Неймовірний Михайлик. Йому лише 8 місяців і він вже бореться з раком. В нього є 2 чудових братика і його тато наш захисник. Ви б бачили блискучі очі Мішутки і таку щиру посмішку на його пухких щічках, коли до нього прийшов тато.

Маленька Інночка… Вона зовсім крихітка. 6 місяців лише. Але попри все вона борець і обов’язково переможе рак.

Подружки Алінка і Богданка. В один час, з однаковим діагнозом, вони потрапили в одну палату дитячого онкологічного відділення. І всі біди і радості проходять разом.

Марина. Світле сонечко. Яка своїм теплом підтримує усіх навколо. А її сором’язлива посмішка. Я пам’ятаю як вона хвилювалась, коли пухлина знову збільшилась і як ми раділи, коли препарат космеген допоміг. Завтра в неї надважка операція.

І наша нова дівчинка. В перший день вона була налякана і не могла навіть говорити. Лише через пів години моїх розповідей як все буде відбуватись далі і що мені можна задавати будь-які питання – вона заговорила. Я щаслива, що знайшла їй відповіді на всі запитання.

В п’ятницю в неї друга хіміотерапія з Космегеном. І я віддам їй останні флакони…

Усіх цих діток об’єднує Космеген. Хіміопрепарат, який врятує їх. Але його немає в лікарні… І в Україні. Його надзвичайно важко діставати.

В понеділок сталось диво. Неочікувано лікарі призначили аж 3-м дітям цей препарат в один день. Двом пацієнтам по 4 флакони і маленькому Іллі 2 флакони, відповідно до ваги. Хоча попередньо плани були інші, але стан дітей вніс свої корективи. А диво в тому, що перед тим завдяки справжнім чарівникам у мене були саме 10 флаконів.

Вже в кінці березня, Космеген знову буде потрібний… А його в мене немає зовсім… І коштує він в середньому 10 000 грн… І замовляти його потрібно завчасно.  Для всіх діток, про яких я написала потрібно більше 90 флаконів Космегену на все їх лікування…  На кінець березня – початок квітня потрібно мінімум 8 флаконів.

Допоможіть врятувати цих дітей. 

Kosmehen14.03,24

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA213052990000026002000115673

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»

МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект Космеген

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3351 0776 5709 на проект Космеген

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування на проект Космеген

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

(За цим номером – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

14.03.2024