Онкохворі мають великий ризик заразитись вірусним гепатитом B. Адже часто потребують донорську кров, а вона в Україні не досліджується поглиблено на гепатит B. Результат цього – заражена кров вливається хворим. Ми віримо, що це зміниться і наша держава обов’язково виправить це. А поки робимо висновки і звіти, які в подальшому будуть передані чиновникам для вирішення цього питання. Та вже зараз і дитячому відділенні КМКОЦ багато дітей, які без поглибленого дослідження донорської крові можуть стати заручниками хронічного вірусного гепатит B.GepB

Напевне ніяк не передати розпач та жаль, коли дитина проходить через довгі і важкі випробування та нарешті виліковується від раку, але стає заручником хронічного гепатиту B… Після цього доводиться все життя відвідувати лікарню, здавати безліч аналізів, приймати багато ліків і все це в кращому випадку. Адже ускладнення цієї хвороби можуть призвести до цирозу та в подальшому раку печінки.

Кожна дитина, в онкологічному відділенні, мріє побороти рак і повернутись додому – до рідних та друзів, піти в школу – зустрітись з однокласниками. І на диво часто мріють про свою майбутню родину та про діточок. Але хронічний гепатит B здатен зруйнувати усі ці мрії. Адже через шляхи його передавання і міфи навколо нього – люди намагаються не зближуватись з такими хворими. Таких дітей часто просять залишатись на індивідуальному навчанні. А що вже говорити про створення родини і народження дітей… Все це дуже складно, майже неможливо.

Нещодавно спілкувались з татом Журавльова Олександра – потрібен фібротест, щоб зрозуміти в якому стані печінка та які ліки приймати сину далі. Це вже часта процедура – на яку потрібні кошти.

Саша переміг рак і тепер став чудовим юнаком, в якого так багато планів і мрій. Але всі його старання псує хвороба. Здається б – поборов страшну хворобу – рак, а все рівно хворий і є постійна потреба в ліках. Якби ж тоді, коли лікувався хлопчик – був проект “Стоп гепатит” – він би був вільний від хвороби.

На жаль діток, які проходять наразі лікування може спіткати така ж доля як і Сашу.
Адже цього місяця закінчуються реагенти для поглибленого дослідження донорської крові на наявність Гепатиту  B. Саме ці реагенти дозволяють 3 місяці рятувати дітей від гепатиту B.

У рамках проекту “Стоп гепатит” було підписано трьохсторонній договір між БФ “Педіатри проти раку, Київським міським онкологічним центром та  Комуналним некомерційним підприємством “Київський міський центр крові”. Згідно договору наш фонд закупляє та надає реагенти та усе необхідне до них – у лабораторію КНП “КМЦК”, які у свою чергу використовуючи реагенти – поглиблено досліджують донорську кров на гепатит B і передають безпечну кров дитячому відділенню КМКОЦ.

Проект “Стоп гепатит” без перебільшення рятує дитячі життя, але вартість реагентів на 3 місяці – 33 914.72 грн.

Не вистачає зараз – 13 495. 19 грн.Також є борг за позаминулу партію – 22 443.06 грн. Та головне наразі зібрати 13 495 грн на нову партію – адже в борг нам більше ніхто не дасть.

За період 2012-2015 рік, коли проект не працював – у дитячому відділенні КМКОЦ після проведення спеціального лікування – було виявлено 26 випадків хронічного гепатиту B. Після впровадження проекту “Стоп гепатит” з 2016 року виявлено лише 1 випадок. Це не просто цифри – це врятовані життя.

Ми можемо без упину погано говорити про чиновників. Можемо думати, що держава повинна усім забезпечити. Але  – страждають діти. Навіть одне життя варте більше ніж 13 495 грн, а що вже говорити про десятки дитячих життів.

Ми просимо допомогти, щоб продовжити проект, який рятує життя. На жаль, дітки, які зараз у дитячому онкологічному відділенні не мають часу, щоб дочекатись змін у державі.

Лише ми з вами можемо їх врятувати

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект стоп гепатит

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду  (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на проект стоп гепатит)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект стоп гепатит

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Посилання на новини про проект

Будьте з нами в мережі Facebook