Стрілець Женя. Отримано результат обстеження

Так як і було заплановано,14.03.2018 року, малюк пройшов чергове планове обстеження МРТ головного мозку під наркозом та анестезією. У порівнянні з попереднім обстеженням, висновок лікарів виявився дуже радісним для нас та батьків цього забавного малюка. Вузлик не має росту, як був 5 мм майже рік  потому, так залишається у таких розмірах і по тепер. Ніяких новоутворень не виявлено.

Щира подяка Вам, дорогі наші помічники, що своєчасно внесли свою благодійну допомогу, щоб Женечка зміг пройти це обстеження без затримки!

Але без «пригод» не обійшлося. Через три дні після того як хлопчисько пройшов обстеження, він захворів на гострий  бронхіт. Сильний кашель, риніт.  Педіатр районної поліклініки призначив Жені лікування препаратами: Аскоріл, Назевін,Ерюферон. Стан малюка покращується. Може все обійдеться без прийому антибіотиків. Маємо надію на те, що все так і буде. Женька вилікується і знову піде до дитячого садочка де за ним дуже сумують діточки із його групи, а вихователі відпочивають від «зірвиголова» хлопчиська.

Наступне обстеження на Женю очікує у червні. Про збір коштів для його проходження та призначену дату ми попередимо Вас як прийде час.

Дорогі наші Друзі! Дякуємо, що допомогли зібрати кошти на обстеження, яке принесло радісні новини про стан Женечки для усіх нас!

Вся допомога, яка йде від ваших добрих сердець, буде повернена Вам вдячністю, материнською любов’ю та молитвою за Ваше Спасіння!!!
Strelec

16.04.2018

Дякуємо, що Ви з нами!