Чаплюк Михайло Денисович

Дата народження: 11.02.07

Місце проживання: Ірпінь

Діагноз: Альвеолярна рабдоміосаркома м’яких тканинУ нас з Вами новий підопічний – Михайлик. Це дивовижний хлопчик, який у свої 11 років є незамінним помічником для своїх батьків. Він є рятівником для своєї сестрички. У маленької Михайлинки – Мультифокальна епілепсія зі статусним перебігом, ДЦП, ЗПМР (затримка психологічного та мовного розвитку), гепатит В у стадії ремісії.

Попри такі важкі діагнози доньки, батьки ні одного разу за 6 років не здались. А Михайлик завжди їм допомагає і дуже любить свою сестричку. Завдяки їх силі волі, стан дівчинки поступово поліпшується і вони досягли позитивних результатів.

Тато цієї сім’ї майже завжди на роботі, адже лікування донечки завжди вимагало великих коштів. Мама ж знає як дістати найрідкісніші препарати. За ці роки вони навчились багато чому, але до чергового удару долі не були готові.

Трохи більше місяця тому у сина почало пекти у животику. Далі з’явилась випуклість. Мама не чекаючи повела сина не рентген, оскільки загальна картина була схожа на тріщину або ж перелом ребра. Далі звернулись до травматолога, який спрямував до ортопеда. Та мамине серце підказало спочатку зробити УЗД.  Там було виявлено новоутворення. Через 3 дні Михайлик вже був на КТ. Далі було зроблено ряд потрібних обстежень і встановлено діагноз: Альвеолярна рабдоміосаркома м’яких тканин.

Хвороба сина вибила батьків зі звичної колії. Мама зізнається, що в перші 2 дні її охопив розпач. Були і сльози і величезний біль у грудях та все це так, щоб не бачили діти. Але вона взяла себе в руки і налаштувалась на боротьбу. Поговорила з синочком, що потрібно пролікуватись, а опісля вони здійснять його найзаповітніші мрії.

Зібравшись, родина стала на шлях боротьби. Та, на жаль, як завжди є одне але. Протягом довгого лікування донечки, усі кошти йшли на потрібні препарати та обстеження. Довгий період сім’я жила в кредитах за лікування.

А тепер лікарські засоби потрібні не лише Михайлині, а й Михайлику.

Мама довгий час не наважувалась попросити допомогу. Але зараз така ситуація, що її дітки опинились на межі… Як розірватись між донечкою і сином, яким наразі потрібно так багато її уваги, турботи та любові?

Історія цієї родини шокує. Як не здатися, як продовжити боротись? Де бере сили ця родина?

Дивлячись на них, розумієш, що кожен з них є підтримкою для іншого. І завдяки цьому вони досі не здались.

Просимо Вас, допомогти Михайлику вилікуватись, адже наразі всі надії і сподівання лише на Вас.

Хлопчик вже пройшов першу хімію, препарати на яку були закуплені батьками на останні кошти та частково взяті із запасів Фонду (Хлопчик не є киянином, тому лікарські засоби у лікарні не видаються).

Та попереду ще 3 курси з такими ж препаратами.

На наступну хімію потрібно:

Космеген, 0,5 , 4 шт. – 23 200 грн (Індійський препарат не розглядаємо, оскільки в онкології немає права навіть на найменший ризик)

Вінкрістін (наразі є на Фонді)

Холоксан 1гр, 8 шт – 12 199.44

Уромітексан, 30 ампул – 2 упаковки – 3 100 грн

Доксорубіцин 50 мг, 2 фл – 928,80 грн

(Рахунки та скріни вартості препаратів у аптеках)

Загальна сума – 39 428.24 грн

Благодійники, волонтери, люди з добрим серцем та намірами – Михайлик потребує Вашої допомоги та молитов.

Допоможіть врятувати цього надзвичайно доброго та чуйного хлопчика від страшної хвороби.

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Чаплюк Михайлика

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Чаплюк Михайлика )

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Чаплюк Михайлика

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Будьте з нами в мережі Facebook

09.01.2019