Дякуємо за те, що рятуєте життя дітей!
Вибачте, я забуваю все фотографувати і дякувати. Іноді просто біжу прямо з аптеки в палату, щоб якнайшвидше передати ліки і якось не думаю про фото. Але обіцяю виправитись. І в кабінеті фонду, у нас завжди є всі документи: Рахунок-фактура, видаткова накладна, платіжне доручення, акт приймання-передачі ліків батькам, або приладів/тощо лікарням і все дбайливо складене в папки. Тож завжди раді прозвітувати благодійникам.
За останні місяці – багато чого було зроблено завдяки вашій підтримці.
Зараз у нас з’явилась онкохвора дівчинка, якій 13 років і яка категорично проти публікації її фото чи інформації про неї. Ї їй дуже потрібен був препарат – Еменд. Коштує він – 5 680 грн за 6 таблеток… І це ще нам чудову знижку зробили. Батьки дівчинки не знали як купити ці ліки – просто немає коштів… Мама дівчинки працює в лікарні і рятує малят. І навіть зараз продовжує працювати, бо інакше ніяк.
Завдяки Вам, ми змогли допомогти цій родині. Ми купили Еменд за кошти, які ви надсилаєте з призначенням “на лікування дітей”. Ми не будемо публікувати фото дівчинки і інформацію про неї – бо це може зашкодити, а її настрій дуже впливає і на лікування. Але ми зібрали всі необхідні копії документів від її родини та виписки з лікарні. І вони також зберігаються в одній з папок фонду.
І я таки зробила фото – хоча б з цими коробками з ліками, бо вони були тяжкі і з ними особливо не побігаєш
Дякуємо за вашу підтримку! Дякуємо, що ви даруєте надію багатьом онкохворим діткам!
Diakuiemo

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

19.08.2022