Знову і знову ми вносимо до Ваших добрих сердець роз’яснення від цілющої дії лікування томотерапією.

Апарат томотерапії комбінує в собі метод комп’ютерної томографії – зрізу КТ – з променевою терапією модульованої інтенсивності. Визначаються чіткі контури пухлини і оточуючі її здорові тканини, після чого встановлюється доза опромінення. Фокусуючи радіацію навколо всієї пухлини, обробка відбувається при кожному обертанні по зрізах пухлини на 360 градусів. При цьому здорові тканини прилеглі до пухлини залишаються майже недоторканими, піддаючись лише невеликій дозі опромінення.

Справа в тому, що радикально видалити пухлину, яка утворилась на хребті та розповсюдила свою ганебну діяльність проміж хребцевих дисків – неможливо. Якщо її видаляти радикально, прийдеться видаляти не один диск із хребта. Це призведе до втрати дієздатності організму дитини. Дитина стане калікою, прикутою до ліжка.

Також це стосується і лікування променевою терапією у КМКОЦ. Наші лікарі не зможуть надати необхідну дозу  Греїв для того, щоб пухлина втратила своє подальше розповсюдження та ріст. Максимальна надана доза Греїв може бути не більше 30. Лікарі прекрасно розуміють усю свою відповідальність за подальше життя хлопчика, якщо вони розпишуть йому лікування опроміненням більше  допустимої норми для лікування дітей. Саркома хребта лікується, якщо буде примінено дозу не менше 60 Грей!

В умовах центру лікування хлопчика  променевою терапією призведе до отримання або ніяких результатів від лікування або ж до каліцтва( якщо дати  дозу у 40 Грей) – віднімуться нижні кінцівки, хлопець перестане самостійно справляти нужду до кінця життя, бо від отриманих променів, постраждають здорові органи!

Тепер Ви розумієте для чого потрібне лікування томотерапією? Буде опромінено тільки пухлину ( дозою у 50,4 Грея), а здорові органи будуть збережені! Хлопчик зможе Жити повноцінним життям, а не буде все подальше життя страждати від каліцтва та своєї безпомічності від нього!

Друзі! Ми маємо до Вас величезне прохання!  Сума до збору надзвичайно велика, але ми маємо надію, що Ви не відмовите у проханні Олексійчика та його батьків у допомозі, на яку вони так очікують!

Ми звертаємось з величезним  проханням допомогти цій дитині до Вас, до дорогих наших Благодійників, до Людей, які не залишають напризволяще наших Дітей, які хворіють на онкологічне захворювання!

Друзі! Допоможіть зібрати кошти на це лікування, яке надзвичайно важливе для подальшого здорового життя цього доброзичливого хлопчика, який мріє стати лікарем, щоб рятувати дитячі життя від ненависної хвороби!

Завдяки Вашій допомозі нам вдалося зібрати 57 872,42  грн. Дуже і дуже вдячні Вам! Але ще не вистачає 73 722,58 грн.

Отже, загальна сума до збору становить 73 722,58 грн.!

Зробімо останній ривок до збору, щоб Олексійчик зміг пройти це лікування та не залишився інвалідом!

Дякуємо, що Ви з нами!Gilenko11

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на лікування Гіленко Олексія

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Гіленко Олексія)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на

(на лікування Гіленко Олексія)

Реквізити на валюту

 

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12 345

Посилання на новини про Гіленко Олексія

Будьте з нами в мережі Facebook 
04.06.2018