Гладищук Юра

Дата народження: 05.05.2003 року – 15 років

Місце проживання: м. Кременець, Тернопільської області

Діагноз: Остеосаркома правої гомілкової кісткиЮра, дуже добрий хлопчик, який не звик сидіти на одному місці. Для нього були тяжкими та важкими днями – дні  перебування у Дитячому відділенні КМКОЦ ( Київському Міському Клінічному Онкологічному Центрі).

Він звик до рухливого та енергійного способу життя, за що й отримав накладення на нижню частину гомілкової кістки та стопи – гіпс.

Дитина дуже рвалась додому, … і лікар відпустив Юрасика, але не надовго – до отримання чергового курсу лікування блоком поліхіміотерапії.

Хлопчик  « розцвів»  від отриманої новини ( озвученою лікарем), та самотужки, хотів побігти з лікарняного ліжка та від стін «Центру»  – додому, до рідної домівки. Але, на превеликий жаль, Юрасика відпустили «додому» на квартиру, яку батьки винаймають – тільки на одну добу.

І це стало щастям для Юрасика, так як він має право на відпочинок – завдяки такому, даному йому – короткому  терміну.

Відчайдушні наші Помічники – Спонсори, Волонтери та доброзичливі Люди! Родина Юрасика знаходиться у величезних боргах – боргу за несплату вартості ендопротезу у сумі – 307 814 грн.!RahEndoGlad

Кричимо, та усіма позовами душі мами та її синочка – Юрочки – благаємо у Вас про допомогу!

Допоможіть, будь ласка, закрити борг за закупівлю ендопротезу для хлопчика!

На, сьогодні, це є найактуальнішою проблемою, яку ми не в змозі вирішити без Вашої допомоги!

Друзі, усі кошти, які Ви надсилали для Юрасика  – було використано на його лікування – закупівлю необхідних ліків та на його  обстеженння. Дякуємо усім і кожному за прояв тої уваги, яку Ви надсилали, хворій на онкологічне захворювання,  дитині. Тепер у нього на рахунку не залишилось жодної копійчини. І ми знову благаємо про допомогу для нього.

Юрасику потрібно закрити ще борг за закупівлю « Зофрану» – 8 мг ( 2 упаковка), вартість якого складає суму у  – 692 грн.

Дорогі наші Спонсори! Дитині необхідна допомога!  Найголовнішим залишається те, що не дивлячись на усі негаразди, які трапляються на Вашому життєвому шляху,  Ви залишаєтесь – людяними Людьми, які завжди готові прийти на допомогу стражденним та нужденним. А,стражденними та нужденними , на сьогодні, є діти – які хворіють на онкологію.

Усе добро, яке Ви приносите заради порятунку  їх життя, повернеться Вам – багатим майбуттям та щастям на яке, Ви, навіть, не будете очікувати!

Є такі люди, які в змозі внести частку  своєї «десятини». Благаємо про допомогу у них. Дорогі Бізнесмени та Олігархи! Будь на те Ваша ласка, допоможіть онкохворим дітям, які так потребують на Вашу увагу та допомогу!  Кожний Ваш внесок на лікування дітей, які можуть стати переможцями над онкологією – подарує їм саме найдорожче, що є у нашому світі –дорогоцінне їх Життя. Та, благаємо про допомогу для  їх батьків, які продають усе своє майно, заради спасіння Життя своїх дітей!

Вам, найдорожчим нашим Спонсорам за благі Ваші дії – Господь наградить Вас – здоров ‘ям , щастям  та матеріальною забезпеченістю для Вашої родини – на «віки віків». Доброзичливці! Відгукніться на прохання Юрасика та станьте Добродіями,  розповсюджуючи Ваші добрі дії для спасіння життя дітей, ЯКІ ХВОРІЮТЬ НА ОНКОЛОГІЧНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ. Повірте, ВАШІ ТУРБОТИ ПРО ЇХ ЖИТТЯ, стануть добрим  відгуком у Ваших сім’ях!

Сума до покриття боргу за закупівлю ендопротезу  – 307 842  грн.

Сума  до покриття боргу за закупівлю  « Зофрану» – 692 грн.

«…Думайте сами,

      Решайте сами –

      Иметь или не иметь …» А. Аронов (Ирония судьбы или с легким паром)

Дякуємо!

Кожна дитина народжується щоб Жити!

Вона не винна у тому, що її спіткала хвороба!

Дякуємо за те, що Ви завжди поруч з нами!

Дякуємо за те, що Ви у нас Є!

Gladyshuk19

Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Гладищук Юри

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Гладищук Юри)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Гладищук Юри

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

Ткаченко Людмила Миколаївна
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Гладищук Юру

Будьте з нами в мережі Facebook 

28.03.2019