Маленька онкохвора Каролінка пальчиком показує мені на кондиціонер який не працює… Він один на величезний коридор у дитячому онкологічному відділенні. У палаті Каролінки кондиціонера немає і після деяких хіміотерапій особливо важко, адже може раптово стати дуже спекотно… А тут і так на вулиці під всі 40 градусів тепла.
Нещодавно ми попросили почистити і заправити фреоном всі кондиціонери у дитячому відділення. Майже всі вони не працювали як потрібно і не охолоджували приміщення. Але це вже досить і досить старі кондиціонери, тому нам не могли дати гарантію, що вони будуть працювати справно, а радили змінити на нові. Адже у відділенні дітки… На жаль, цей кондиціонер у відділенні і справді пропрацював не довго і вже завтра ми з нетерпінням знову чекаємо на майстра. У коридорі спека… А неймовірний медичний персонал продовжує рятувати життя.
Вже завтра потрібно буде оплатити роботу майстра, бо хоч спека трішки спаде, але зовсім трішки… А ми ще не зібрали всю суму за минулу чистку і заправку фреоном…
Для онкохворих дітей дуже важлива температура в приміщені, адже вони дуже чутливі. Коли й так все пече і болить… І ще й спека у палаті, де дитинка вже багато місяців…
Будь ласка, допоможіть оплатити роботу майстрів.  Ми сподіваємось, що через певний час цей кондиціонер вдасться змінити на інший, а поки потрібно зібрати кошти за минулий рахунок, за чистку і дозаправлення фреоном, а також оплатити роботу майстра завтра. Завдяки тому, що майстри приходили раніше – дітки змогли протриматись цей спекотний місяць… Не уявляю, якби в інших палатах не працювали кондиціонери…
Щоб оплатити минулий рахунок потрібно ще 35 176 грн, а завтра нам точно скажуть скільки коштуватиме ремонт кондиціонера в коридорі.
Будь ласка, допоможіть, щоб онкохворі діти не мучились від спеки. Вони так багато страждають…
Dopomozhit vriatuvaty onkokhvorykh ditei vid speky

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA213052990000026002000115673

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: благодійне пожертвування на кондиціонери для дитячого відділення

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на кондиціонери для дитячого відділення)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на кондиціонери для дитячого відділення

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

30.08.2023