Журавльов Саня

Дата народження: 16.05.1999 року

Місце проживання: Одеська область

Діагноз: саркома  ЮінгаЯк висловився професор та засновник дитячої онкології в Україні – дитячий хірург – Сітковський Микола Борисович, – «Найкраща операція та, яку ти не зробив»

 Ці  слова стали підтвердженням того, що в 2017 році, завдяки лікуючому лікарю та його розсудливим діям, Сані не прийшлось пережити ще одне оперативне втручання з накладанням « апарата Ілізарова» для подовження правої нижньої кінцівки після вивиху ендопротезу тазових кісток. Вкорочену на 1.5 см праву ніжку було скориговано за рахунок ортопедичного взуття, яке Саші виготовляють на підприємстві за індивідуальними розмірами. Справа в тому, що ліва нога хлопчини має –  27 розмір взуття, а права – 26 та ще й коротша за ліву на – 1,5 см

 Батько Саші, який хворіє на цукровий діабет – не сидить на місці. Він ходить по «інстанціям» та «оббиває пороги» усіх відомств, які можуть надати його синочку ту чи іншу державну допомогу. Виходив. Саня отримає 2 пари ортопедичного взуття, але одну пару – безкоштовно, а другу пару батьки мають купувати за власні кошти. Такі було поставлено умови. Батьки дали згоду і довго вирішували, яке взуття Саші отримувати безкоштовно –  черевики на зиму чи босоніжки на літо.

 Слова тата мене шокували,- « Скоро літо, Саша може переходити його босоніж, а от на зиму – потрібне взуття – холодно».                                                             

 Одна пара взуття коштує – 1 500 грн.

 Але про основне, заради чого приїздить Санька. Як ми знаємо, ще до того, як нашим фондом було впроваджено проект  «Стоп гепатит» під час переливання донорської крові хлопчика було інфіковано вірусним гепатитом В.

 Ставши Переможцем над онкологічною хворобою – Саня отримав хворобу з якою не в змозі справитись і дотепер. Це дуже велике випробування  – муки та страждання від моральних та від матеріальних і дуже дороговартісних витрат.

 На місці цієї нужденної сім’ї – може опинитись – кожна сім’я ( всі ми під владою Господа)…

 Санька має здати аналіз крові на присутність хронічного вірусного гепатиту В, який він отримав під час проходження лікування від основного захворювання.
Вартість цього обстеження становить – 1 500 грн.

  Також хлопчинка має пройти планове контрольне КТ обстеження легень та кісток малого тазу,
 вартість якого складає суму у – 1 700 грн.

 Дорогі наші Благодійники, небайдужі Люди, всі, хто співпереживає онкохворим дітям і їх батькам, допоможіть сім’ї Журавльових зібрати необхідну суму на обстеження та на                    необхідні потреби Саньки!

        Загальна сума до збору становить – 4 700 грн.!

        (контрольний забір крові та КТ обстеження призначено  – на 10.04.2019 року)

 Будь ласка, допоможіть цьому хлопчині, підтримайте його, він так багато подолав перешкод на шляху до перемоги, він майже на фініші радісної крапки в цій непростій життєвій історії. Він чекає, вірить, впевнений і завчасно вдячний.

 Друзі, будучи сам хворим Санька благає у Вас про допомогу у зборі коштів на реагенти  для того, щоб більше жодна дитина не потерпала від таких страждань у яких він знаходиться і дотепер!

 Дякуємо!

Адже, кожна дитина народжується щоб Жити!

Вона не винна у тому, що її спіткала хвороба!

Дякуємо Вам за те, що Ви завжди поруч з нами!

Дякуємо Вам за те, що Ви у нас Є!

Реквізити для надання допомоги:

Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

кодЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на Журавльова Сашка

 Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 ( на Журавльова Сашка)

Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на Журавльова Сашка

Реквізити на валюту

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Ткаченко Людмила Миколаївна
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Будьте з нами в мережі Facebook
Дякуємо, що Ви з нами!

04.04.2019

Дякуємо!