Вихідні, що минули – дуже важливі для наших діточок, адже в суботу був День захисту дітей, а в неділю – Cancer Survivors Day – це день тих, хто переміг рак. Den zahistu dItey3

Наші діти – найдорожче для кожного з нас. Ми завжди намагаємось їх уберегти… Та, на жаль, така жахлива хвороба як рак – не дивиться ні на що. Нам завжди здається, що онкологічні захворювання – це щось далеке, і це точно не станеться з нами і тим більше – з нашими дітьми. Також ми заспокоюємо себе, що не маючи шкідливих звичок – ми у безпеці – звісно це зменшує ризик, але… Дуже багато мам наших підопічних, зі сльозами на очах, говорять: “Чому моя дитина? Я її так берегла – і оздоровчі гуртки і здорова їжа…”.

Den zahistu dIteyНа сьогодні – ми ніяк не можемо бути впевненими, що рак не прийде у наш дім. І єдиним порятунком, коли ж хвороба все ж завітала у Ваш дім – є об’єднання зусиль небайдужих людей. Це наші рідні – підтримка яких дуже потрібна в такі моменти, лікарі – без них ніяк, і це благодійники – оскільки лікування онкологічних захворювань надзвичайно дороге.

Середньо статистична сім’я – в більшості випадків – не може самотужки витягнути усі потреби лікування. Повірте – дуже важко звертатись за допомогою до незнайомих людей. Інколи навіть соромно і всі розуміють, що у кожного свої проблеми – але коли твоя дитина важко хвора і від цього залежить її життя – то ти ладен на все!

На щастя, на світі багато небайдужих людей! І завдяки таким – рак перестає бути вироком – і вже багато людей, які перемогли цю страшну хворобу!

Серед таких і колишній пацієнт дитячого відділення, талановитий хлопець і тепер волонтер – Артем Харченко. Сьогодні він завітав до дитячого відділення КМКОЦ, поспілкувався з дітьми, заспівав пісень. Це надзвичайно важливо, коли переможці приходять до тих, хто ще бореться з хворобою. Ефект – чудовий, адже діти бачать, що їхня боротьба не даремна – вилікуватись можливо. Den zahistu dItey2

Ми щиро дякуємо Артему, його родині та Анні Ісламовій за допомогу, іграшки та за надану підтримку онкохворим дітям! Ми завжди раді Вас бачити!

 

 

З вдячністю і надією, команда Благодійного фонду «Педіатри проти раку»

Будьте з нами в мережі Facebook

03.06.2019