Щоб якісно і якомога швидше провести операцію – потрібно багато різного інструменту

Чи може хірург зробити надскладну операцію без хірургічних інструментів? А зварити  суп  можливо без посуду? А оркестр може зіграти без інструментів? Звісно, що відповідь на всі ці питанні – ні.

У Київському міському клінічному онкологічному центрі роблять надскладні операції у діток і рятують цим життя. Багато операцій тут було проведено вперше в Україні і навіть у світі. Тут чудовий медичний персонал, який робить просто неможливе.

Але якими б чудовими вони не були – без хірургічного інструменту не обійтись. І коли мова йде про надскладні хірургічні втручання – без хороших інструментів та приладів просто неможливо.

Коли розпочалась пандемія – особливо відчулось, наскільки важливо, щоб в Україні були добре устатковані операційні. Адже часто хворі українські діти їдуть лікуватись і задля операції закордон, але коли кордони закриті – це дуже складно і ризиковано. До того ж таке лікування надзвичайно багато коштує.

Тож благодійний фонд «Педіатри проти раку» прийняв рішення створити проект – «Дитяча операційна».  Метою цього проекту є покращення умов в операційній КНП «КМКОЦ» та закупівля необхідного хірургічного інструменту та приладів, які рятуватимуть життя навіть у найважчих випадках в онкохворих дітей.

Протягом місяця на нашому сайті ми розповідатимемо про унікальні операції, які проводились в Київському міському клінічному онкологічному центрі для порятунку дітей, як ці діти живуть зараз,  а також розповімо детальніше про інструменти і прилади, які вже зараз дуже потрібні. Деяких з них просто немає, а деякі вже на межі і можуть будь-якої миті просто вийти з ладу.

Лікарі та медичні сестри склали список того, що потрібно. Вони обирали те, що дійсно дуже потребують, що якісне і довго прослужить і звісно, щоб не за всі гроші світу (хоча це дуже складно).

Восени минулого року – ми попросили рахунки на найнеобхідніше і загальна сума до збору – 612 675 грн (Один ВЧ-інструмент ми вже закупили та передаємо на баланс лікарні, адже ця потреба була нагальною. Щиро дякуємо усім, хто допоміг його купити – ви рятуєте життя!)

За посиланням – усі рахунки з переліком та вказаною вартістю необхідних інструментів та приладів.

Ми мріємо і хочемо зробити найкращу дитячу операційну для онкохворих дітей, де рятуватимуть навіть у найважчих випадках. Це все заради наших діток!

Ви з нами?

Якщо так – ми надзвичайно раді! Ви можете закупити самостійно інструмент та подарувати його лікарні або ж перерахувати кошти і ми купимо та передамо на баланс лікарні – обов’язково прозвітувавши тут з представленням усіх документів.

Дякуємо, що Ви є! Дякуємо, що рятуєте життя!Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA213052990000026002000115673

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Дитяча операційна”

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на проект “Дитяча операційна”)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Дитяча операційна”

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

17.02.2022