Борсукова Євгенія

Дата народження: 21.06.2007

Діагноз: ОстеосаркомаПісля того, як Женя дізналась діагноз – довго плакала разом з мамою. А потім почала закриватись в собі.

Ми дуже вдячні викладачам з ТОВ «Британська міжнародна школа – Київ», які приходять у вільний від роботи час і просто оживляють нашу дівчинку. Завдяки можливості знову навчатись – Женя почала посміхатись і краще справляється з навантаженням під час лікування. Дівчинка дуже чекає на вчителів, адже завдяки навчанню відволікається від хвороби і набирається сил на боротьбу.

Зараз Женя змушена користуватись візочком – тому, що болить ніжка. Пухлина вразила кістку, а це означає, що потрібно робити резекцію пухлини разом з кісткою.  Щоб вберегти ніжку дівчинки – потрібен ендопротез, який замінить кістку. Тільки таким способом можливо зберегти нижню кінцівку Жені і після операції – вона зможе ходити і зовні буде такою як і була.

На разі дівчинка дуже схудла і її комплекція не дозволяє встановити потрібний їй ендопротез німецького виробництва – тому що він надто важкий для дівчинки. Тож потрібен ендопротез українського виробництва – він легший і дозволить Жені стати на ноги. Такий ендопротез коштує в рази менше ніж німецький – 50 тис. грн. Наразі робляться усі необхідні обчислення, щоб зробити ідеальний для дівчинки ендопротез. Коли всі обчислення будуть готові – нам виставлять рахунок для Жені. Але в нас вже є рахунок для іншої дівчинки з таким же діагнозом (Попова Валерія) – і вартість ендопротезу для неї – 56 710 грн. А на рахунку Жені – 45 177 грн.

Тож потрібно ще 11 533 грн, щоб збулась єдина мрія дівчинки – зберегти ніжку.

Мама Жені ледь не щодня біжить в аптеку, щоб купити ліки для донечки і просто не має можливості зібрати кошти на ендопротез. Кожного разу, коли ми повідомляємо їй, що для її доньки надіслали ще кошти – вона дуже радіє і називає людей, які допомогли – чарівниками і янголами. Вона щиро вдячна усім, хто допомагає врятувати її донечку.

Створіть новорічне диво для Жені – подаруйте можливість зберегти ніжку.

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного.  І якщо Вам потрібні довідки як підтвердження достовірності інформації – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні або покажемо оригінали у кабінеті фонду. Також ми зберігаємо і згодні з радістю надати усі документи, що підтверджують надання допомоги.

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Борсукової Жені)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посиланні на новини про Борсукову Євгенію

Будьте з нами в мережі Facebook

10.12.2019