Дурдимирадова Чинара

Дата народження: 03.06.2002 року – 16 років

Місце проживання: Туркменістан, м. Ашхабад

Діагноз: остеосаркома правої плечової кісткиПро допомогу до нас звернулась чарівна східна красуня – дівчинка з розкосими очима( які мають дивовижну красу), але вони, наявно, відображають увесь її біль та страждання.

 

Історія цієї дитини розпочалась в травні 2017 року. Чинарі було зроблено «прививку» від дифтерії, яка робиться нижче від плечового суглоба у праву руку. Не пройшло і тижня після того, як дівчинка отримала це «прививання», як один із хлопців, які отримували навчання у школі де навчалась Чинара – ударив її саме у те місце де було зроблено укол. Жорстоке життя, жорстокі діти, жорстокі хлопчики, які такими діями намагаються привернути до себе увагу дівчинки, яка їм подобається. І натепер – ми маємо наслідки. Бог їм суддя.

 

Через тиждень( після забою) у Чинарочки розпочались дуже сильні болі. Вдома не змогли поставити чіткий та досконалий діагноз. Поставили діагноз – артрит. Почали лікування від артриту. Але це лікування ні до чого не призвело. Тому родина, через знайомих( які дали пораду поїхати на лікування до Індії)  – поїхала саме туди. Індійські лікарі винайшли причину захворювання та ними було поставлено діагноз – остеосаркома правої плечової кістки. В Індії, дитиночка пройшла 4 курси лікування блоками ПХТ. Але лікування було марним – хімія не дала позитивного результату. Батьки Чинари почали шукати через своїх знайомих лікарів, які в змозі допомогти їх дитині. Таким чином вони знайшли лікаря, який працює в КМКОЦ та проводить лікування дітей з  таким захворюванням. Цим лікарем виявився – Кобись В.Л.

 

В жовтні 2017 року, батьки з дитиною вже були в Києві. Довга історія лікування дівчинки затяглась на цілий рік. За цей тяжкий і важкий рік дитині було проведено дві операції :

-перша  – по видаленню пухлини;

-друга   – по видаленню метастаз із правої легені.

Лікування ПХТ дитині допомогло – з лівої легені метастаз зійшов.

Після проведення останнього курсу лікування блоком хімії ( у вересні 2018 року) – дитина поїхала до рідної домівки в Ашхабад. Чинарочка почувала себе добре, надолужуючи усе те, що пропустила: вона розпочала  навчання( до неї приходили вчителі), багато читала, намагалась вловити кожну мить із прогалини часу, яку сотворила їй хвороба.

 

Через кожні два місяці дівчинка проходила чергове планове обстеження, але останній результат обстеження – КТ легень та правої плечової кістки показав, що у дитини виявлено метастаз у правій легені. У Чинари почались дуже сильні болі і родина, не гаючи часу, знову приїхала на лікування до Дитячого відділення КМКОЦ. Дякуємо завідуючій – Матюшок О.Ф., яка доброзичливо прийняла Чинарочку до свого відділення у якому на дівчинку буде очікувати довготривале та дороговартісне лікування.

 

Вже на вчора, дитині необхідно було закупити Холоксан ( 23 г) та Уромітексан. Лікування цими хіміопрепаратами дитина повинна розпочати 07.05.2019 року. Часу обмаль, але затягувати лікування дитини – не є можливим(це може призвести до непоправних наслідків…). Тому батьки, витративши усі свої збереження( які передбачались на проживання та на харчування), у терміново  невідкладні строки, закупили 10 флаконів Холоксану, вартість яких складає – 12 000 грн. А потрібно закупити ще 13 флакончиків, загальною вартістю у – 15 600 грн. Також потрібен Уромітексан 25 г, витрати на закупівлю якого становлять – 5 719 грн. Ми забули ще про розхідники, вартість яких дорівнює сумі у – 2 000 грн. А саме головне є тим, що Чинарочці вже встановлено катетер «Бровіак» за допомогою якого дівчинці щоразу не будуть «пробивати» венозні судини для « прийому» хіміопрепаратів та супутніх лікарських засобів.

 

Отже, підводимо підсумок:

 

-Катетер « Бровіак» – 4 650 грн.;

-Холоксан ( 13 флакончиків по 1 г, вартість одного – 1 200 грн.) – 15 600  грн.;

-Уромітексан 25 г – 5 719 грн.;

-Розхідники – 2 000 грн.

 

                                      Загальна сума до збору становить – 27 969  грн.

 

«Возвожу очи мои к горам,

Откуда придет помощь моя…?

Помощь моя – от Господа, сотворившего небо и землю» Псалом 120:1,2

 

Не бійтесь творити Добро, так як Ви знаходитесь під захистом Божим. Допоможіть нужденним та хворим і Господь віддячить Вам своєю благодаттю.

«Так дай же сил, простри святые руки,
 Чтоб ярче мог в полночный час…
 Я пред тобой лампаду возжигать».  Афанасий Фет

 

Дякуємо!

Дякуємо усім і кожному – хто  піклується про дітей, які мають онкологічне захворювання.

Допоможіть дитині, яка продовжує боротьбу за своє життя!

Адже, кожна дитина народжується щоб Жити!

Вона не винна у тому, що її спіткала хвороба!

Дякуємо Вам за те, що Ви завжди поруч з ними !

Дякуємо Вам за те, що Ви у них Є!

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Дурдимирадовій Чинарі

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Дурдимирадовій Чинарі)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Дурдимирадовій Чинарі

Реквізити на валюту

 

Координатор адресної допомоги
Ткаченко Людмила Миколаївна
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook
10.05.2019