Оновлено: 22.08.2018

У нашій країні є унікальна дівчинка – Брайловська Саша. Вона єдина в Україні, а можливо й у світі, хто вижив після 4-го рецидиву Нейробластоми.

Після 9 років боротьби з хворобою, дівчинка не просто вижила, а залишилась повноцінною у всіх розуміннях цього слова. Пройшовши такий довгий шлях лікування, Саша і надалі весела, активна, повноцінна дитина.

Наразі у дівчинки 4 рецидив. Лікування почалось успішно. Але скільки ще здатна витримати ця дитина – невідомо.

Та відомо те, що ця дівчинка може стати порятунком для багатьох онкохворих. Як? – дочитайте, будь ласка, до кінця публікацію, в якій все поясниться.

Дивлячись на те, як Саша тричі поборола нейробластому і знову мужньо бореться – лікар робить висновки.


Брайловська Олександра добре піддається хіміопрепаратам, що є надзвичайно рідкісним явищем при рецидивах. Тому є висока вірогідність, що їй допоможе новий препарат – Дінутуксімаб.

Принцип дії якого коротко характеризується так: Основа препарату – моноклональні антитіла, які прикріплюються до клітин пошкоджуючи та позначаючи їх для імунної системи хворого. Після чого імунітет цілеспрямовано активно атакує та руйнує пухлину. Тому лікування Дінутуксімабом проводять разом із засобами, що активують імунну відповідь.

Але все не так просто – показанням до використання новітнього препарату є хоча б часткова відповідь на проведене раніше лікування: хірургічну резекцію, променеву та хіміо терапію. У дівчинки ж результати у рази кращі ніж потрібно. Препарат також втрачає результативність  при великих розмірах пухлин.  У Саші ж – Minimal residual disease (MRD) – тобто невелика кількість пухлинних клітин, які залишились після ремісії.

 

Саме тому ефективність Дінутуксімабу, який збільшує виживаність дітей з нейробластомою на 20%, у випадку з Олександрою Брайловською значно збільшується! Знищивши усі пухлинні клітини – унеможливлюється повторення рецидивів. А це означає щасливе та повноцінне життя без онкології та страху про її повторення.

Перед цією надзвичайно сильною, не по роках розумною та сміливою дівчинкою залишилась остання перешкода – ціна препарату.

Вартість 1 флакону (20мг) близько 10 900 євро за 1 фл(Рахунок)

 

На 1 курс лікування потрібно від 1 до 5 флаконів – це залежить і від того як пацієнт переносить препарат. В загальному може бути до 5 курсів лікування з препаратом. 1 курс максимально коштує – 54 500 тис. євро.

Для незаможної родини – це космічна сума. Та завдяки небайдужим до біди дівчинки та до долі боротьби з онкологією в Україні, було зібрано 200 000 грн на картку мами та 39 511 грн на рахунок дівчинки на БФ «Педіатри проти раку».

Наразі кількість курсів проведених Дінутуксімабом для Брайловської Олександри залежить  від коштів, які будуть зібрані. У даному випадку зібрана сума для дівчинки також визначатиме ефективність лікування.

Але чи одна Саша залежить від цього препарату? Ні! В Україні ще багато дітей, які борються з нейробластомою і їх порятунком може бути Дінутуксімаб. В чому ж проблема, чому ці ліки не використовують в нашій країні – через вартість? Не зовсім – даний препарат НЕ СЕРТИФІКОВАНИЙ  в Україні.  А тому нормально купувати, ввозити та використовувати його неможливо.

Виробник лікарського засобу розраховує на кількість країн, які сертифікували препарат і відповідно використовують його. Вартість будь яких ліків залежить від кількості замовлень. Зі збільшенням попиту на лікарський засіб – компанія ставить його на потокове виробництво, а це означає, що затрати на виробництво однієї одиниці зменшуються. Відповідно зменшується і ціна. Сертифікувавши препарат, він стане доступнішим для українців – більше не потрібно буде знаходити посередників для купівлі та шукати як привезти його в країну…

Для того щоб сертифікувати Дінутуксімаб в Україні – потрібно показати його ефективність. Для цієї місії чудово підходить Брайловська Олександра – вона є унікальною.  Дівчинка єдина в країні, хто вижив після 4 рецидиву нейробластоми, у неї досі наявна позитивна відповідь на лікування, та невелика кількість пухлинних клітин.

Допомігши Брайловській Саші, всі ми зробимо величезний крок до ефективнішого вилікування онкологічних патологій у нашій країні.

Поділіться цією інформацією – станьте частиною успішної боротьби з онкозахворюваннями в Україні! 

 Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»
р/р 26006053119863
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Брайловської Саші

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Брайловської Саші)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Брайловської Саші

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Посилання на новини Брайловської Саші

Будьте з нами в мережі Facebook

28.03.2018 р.