Вчора мені перетелефонував тато Саші Журавльова Олег Станіславович і довго розповідав про те, як живе проста українська сім’я, у селі Одеської області. Не буду переказувати всієї розмови, але мене вразили фрази батька: «Андрію (молодший брат Саші Журавльова) треба негайно купувати зимову курточку, бо йому ж між люди в школу потрібно, не те що Саші, – він вдома сидить, йому в цьому році все одно в якій переходить. Білети в Київ будемо купувати у вівторок, щоб пройти обстеження і вже в четвер взяти білети назад, додому, бо в ці дні білети дешевші». Всі потреби сім’ї батько, військовослужбовець в минулому, а зараз пенсіонер, хворий на цукровий діабет, розставляє по пріоритетам, економить кожну копійку. Щоб якось вижити попри неврожаї,  високі ціни на газ, електрику, свою власну хворобу, онкологічне захворювання старшого сина, відсутність будь-яких пільг сім’ям, які мають онкохвору дитину. Він безмежно вдячний всім тим, хто допомагав і допомагає сім’ї Журавльових виживати в ці скрутні часи.  Дякує Богу за Боже диво, яке сталося з його синочком  і Саша може самостійно ходити. Батько Саші Журавльова звернувся вкотре в наш Фонд за допомогою, на обстеження сина необхідно зібрати 4 500 грн.

Нагальна потреба Саші – пройти контрольне КТ, яке призначено на початок листопада 2017 року, контрольні аналізи на гепатит, зібрати гроші на лікування вірусного гепатиту В, який залишився у спадок хлопчику після складного лікування пухлини кінцівки. При цьому, батьки Саші вірять, що всі труднощі сім’ї тимчасові і все буде гаразд.

Дорогі благодійники, небайдужі люди, всі, хто співпереживає онкохворим дітям і їх батькам, допоможіть сім’ї Журавльових зібрати необхідну суму на обстеження Сашка!

Реквізити для надання допомоги:

Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

кодЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на обстеження Журавльова Сашка

 Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на обстеження Журавльова Сашка)

Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на обстеження Журавльова Сашка

Реквізити на валюту

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook

06.10.2017 р.