Далеко не кожен знає як лікуються онкохворі. Але багато хто стикався у своєму житті з уколами або капанням ліків через “тефлонки”. Ви пам’ятаєте як пече місце уколу – кожні ліки по-своєму неприємні. А пам’ятаєте, коли довго не знімали “тефлонку” – як боліла рука? А тепер уявіть,  що капають не просто ліки, а хімію, яка  пече як розпечена лава. Тільки уявіть, що “тефлонку” потрібно носити близько року, а то й більше і їх постійно міняють – роблячи нові проколи.

Ось це все переживають більшість онкохворих діток. В кращому випадку ставлять підключичні катетери. Але вони лише на 1-2 місяці і часто інфікуються, через що доводиться призупиняти хімію, а це збільшує шанси раку на перемогу.

Все це – життя онкохворих дітей. Це щоденні муки, сльози, істерики та ризик припинення лікування через несправний катетер чи неможливість встановлення “тефлонки”. І чим більше таких ризиків – тим менше шансів вилікуватись.

Чи витримали б Ви, щоб Вашій дитині робили уколи щодня по декілька разів? Чи витримали б Ви постійні зміни “тефлонок”, обколоті руки дитини, які постійно потрібно притримувати, щоб не пошкодити катетер? І це все не день, не тиждень, а рік – іноді декілька років.

Medsestr1

Безболісне введення ліків малюку через катетер Broviac

Ви чули колись як плачуть діти в лікарні?

Онкохворі діти багато страждають – нестерпний біль через хворобу, побічні дії хіміотерапії, операції і на додачу щоденні муки з катетерами.

Разом – ми можемо полегшити процес лікування дітям хворим на рак.

Є спеціальний катетер Broviac, який встановлюється на цілий рік, має низький рівень інфікування завдяки спеціальній манжеті. Через нього капається хімія і не так пече як у вище описаних випадках, через нього можна ввести певні препарати, які раніше можливо було вводити лише через уколи. Також через катетер набирають кров на аналізи. Це все не реклама – це досвід використання катетера Broviac у дитячому відділенні КМКОЦ – детальніше у статті від лікарів КМКОЦ.

Завдяки цьому катетеру діти менше страждають, зменшується кількість неприємних, болючих процедур на день, малюки не бояться людей у халатах, менше хвилювання і стресу – і як висновок – кращі результати лікування.

Рахунок за останній Бровіак закуплений фондом – для Борсукової Жені

Але вартість катетеру Broviac – 4 750 грн… Напевне підрахувавши сукупну вартість “тефлонок” або інших катетерів, за рік – вийде ще більша сума.  Та коли батьків хворої дитини приголомшують діагнозом рак і говорять, що вже завтра потрібно розпочати лікування – ні часу на пошуки, ні грошей на купівлю катетера Broviac немає.

Зараз у нас немає ні одного катетеру Broviac про запас, але вже є хворі діти, які потребують його. І вони без перебільшення страждають кожного дня…

Ми просимо усіх небайдужих, усіх, хто хоч раз чув як плачуть діти у лікарнях – допоможіть зібрати кошти на катетери Бровіак для дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру. На найближчий час потрібно 5 таких катетерів – загальна вартість – 23 750 грн, зібрано лише – 200 грн.

Будь ласка – зрозумійте нас, уявіть дитячі руки на яких майже немає місця, де б не ставили катетера. Відчуйте страх і розпач цих дітей…

Ви можете їм допомогти. Ви здатні зменшити страждання дітей. І ми дуже надіємось – що Ви це зробите.

Якщо Ви майте можливість допомогти комусь – робіть це. І тоді і у Вас з’явиться шанс, що у потрібний момент – хтось, хто матиме можливість – допоможе Вам.

А ще, коли Ви докладете свою частинку допомоги – знайте, що завдяки Вам – є діти, які стали більше посміхатись і менше плакати від болю. 

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це). Також ми зберігаємо рахунки і видаткові на закуплені медичні засоби та акти прийому-передачі лікарських засобів – батькам хворих дітей. І обов’язково їх покажемо, якщо Ви виявите бажання перевірити, на що пішли кошти. 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на катетери Бровіак

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на катетери Бровіак)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на катетери Бровіак

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

29.10.2019