Друзі, допоможіть цій дитині не отримати розчарування у її подальшому здоровому житті, що є ще добрі Люди, які мають  співпереживання і співчуття до чужого горя, та які в змозі допомогти нужденним, а особливо дітям, які страждають на онкологічне захворювання!

Подальша доля цієї, надзвичайно талановитої та освіченої дівчинки, знаходиться у Ваших доброзичливих руках і розумових діях, які можуть творити дива, розповсюджуючи добрі справи на які так очікують діти, які мають проблеми по стану свого здоров’я.

Ангеліна пише чудові картини, грає на фортепіано, знає англійську мову, пише прекрасні вірші та складає музичну тему до них – виходить дуже гарна пісенна композиція. Невже така дитина, не має право на повноцінне Життя?!

Два роки, за підтримки мами, вона «пересовується» на вилицях, стрибаючи на одній ніжці! Цілий рік дитя не отримує  планове лікування від основного захворювання – остеогенної саркоми правої кінцівки великогомілкової кістки!

Дитина знаходиться у передочікуванні того моменту її Життя, коли вона зможе встати на обидві нижні кінцівки, самотужки, без вилиць і підтримки мами.

Індивідуальний протез, який виготовляється спеціально під розміри Ангеліни, майже завершено. У кінці наступного тижня, нам необхідно буде зробити його проплату.

А коштів, вартість якого складає 46 010грн., не вистачає.

На 11.05.2018 року, на рахунку у Ангелінки є всього 33 673.94 грн.! Не вистачає 12 336.06 грн.!!!

Ми приносимо свою подяку усім, хто допоміг дівчинці, перераховуючи кошти на його закупівлю. Річ у тому, що дитина, за рік неодноразово проходила обстеження та лікування від грибкової інфекції. Ми змушені були оплачувати обстеження та закупівлю ліків із Ваших внесків, так як родина уже настільки виснажена матеріально, що навіть нема у кого позичити кошти.

Але дівчинка, яка ще не залишила надію, має віру у те, що знайдуться Добрі Люди, які допоможуть здійснити її мрію – самостійно ходити на обидві ніжки.

Друзі! Благаємо про допомогу для цієї дитини! Діти народжуються, щоб Жити! Допоможімо здійснити їх найголовнішу мрію –одужати! Одужати від найстрашнішої хвороби на яку діти не очікують у такому віці!

Дорогі наші Помічники, Спонсори, Благодійники, Волонтери, Люди  – загальна сума до збору становить 12 336.06 грн.!

Завчасно дякуємо Вам за доброту вашої щедрої і небайдужої Душі, яка має співпереживання до чужого горя! За Ваші доброзичливі дії, наш милосердний Господь, віддячить Вам звернувши увагу на те, у чому Ви більш за усе потребуєте його допомоги!

Дякуємо, що Ви з нами!Реквізити для надання допомоги:

Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на ендопротез для Шелег Ангеліни

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 (на ендопротез для Шелег Ангеліни)

Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на ендопротез для Шелег Ангеліни

Реквізити на валюту

З вдячністю і вірою, команда Благодійного фонду «Педіатри проти раку»

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Шелег Ангеліну

Будьте з нами в мережі Facebook 

11.05.2018