Ледь стримуєшся від сліз, слухаючи про ситуацію, яка склалась у цієї родини!

Як бути? Яким чином пройти сину обстеження, яким чином сину лікуватись від гепатиту В, яким чином розрахуватися з банком за кредит, який я взяв, щоб закупити ліки на операцію для моєї коханої дружини? Таких питань безліч… Батько в такому розпачі, що описати це НЕМОЖЛИВО! Він просить про допомогу у Людей, які мають небайдужі серця до чужого горя.

Сашу, і правда, можна назвати ветераном відділення дитячої онкології. Саша перша дитина, якій було зроблено операцію по заміні тазостегнового суглобу на ендопротез.

Його історія почалася з 1999 року і досі триває. На початок травня 2017 року, Сашку планувалось оперативне втручання з накладанням апарата Ілізарова для подовження кінцівки, яка нібито була вкорочена (зі слів батьків, підтвердження одеських лікарів) після історії з вивихом ендопротезу тазових кісток і подальшим тривалим, болісним лікуванням. При контрольному огляді в Києві перед запланованою операцією виявилось, що кінцівка дійсно вкорочена (на 1,5 см). Але це не та довжина, при якій в даному випадку необхідна корекція за допомогою апарата Ілізарова. Гарні новини здатні творити дива. Так і Сашко з батьками були дуже щасливі від того, що оперуватися не потрібно. Різниця в довжині кінцівок буде скоригована спеціально підібраним взуттям, реабілітаційними вправами, процедурами.

Після проведеного  тяжкого тривалого  лікування хлопчику в спадок залишився хронічний вірусний гепатит, який необхідно лікувати. Хлопчик  отримував противірусну і підтримуючу терапію препаратами Віреад, Гептрал, але це дуже дорого для його батьків (на місяць лікування потрібно 6 000 грн.).

Але останні пів року, Сашко не отримував ніякого лікування. У батька не було за що, купити необхідні ліки. Він звернувся про допомогу у поліклініку( соціальна допомога), але як на зло, ніяких ліків проти гепатиту В, у них не було в наявності. Тільки на початку 2018 року, вони отримали препарат Тенофовір і то, видали на 2 місяці лікування, а курс триває 3 місяці. Останню пачку таблеток треба купувати за власні кошти ( 3 000 грн.), яких немає у родині. Так що лікування, вірогідно, буде знову припинено.

Ще й горе спіткало цю сім’ю. Захворіла матуся. Терміново треба було провести операцію. Тато Саші, відвіз дружину до Вінницької лікарні, так як в Одесі витрати на операцію,  вдвічі дорожчі. Щоб закупити усе необхідне для проведення цієї операції, батько взяв кредит у банку – 15 000 грн.! Тепер на нього очікує довготривала кабала по сплаті процентів на погашення боргу, та погашення самого боргу!

Дорогі наші Помічники! Батько, військовослужбовець у минулому, пенсіонер, хворий на цукровий діабет, ледь стримував сльози, щоб не заплакати від безвихідної ситуації, яка склалась у родині. Потрібно  лікувати старшого сина, виходити дружину, самому лікуватись та ще й менший син захворів. Живуть вони у маленькому селі, харчуються з городу. Ця сім’я дійсно бідує! У них немає коштів навіть на дорогу        (1500грн), щоб приїхати на обстеження до Києва! І позичити нема у кого.

Дорогі наші Благодійники! Звертаємось до Вас про допомогу! Допоможіть, будь ласка, Саші зібрати кошти на чергове планове обстеження КТ легень та кісток малого тазу, приблизна вартість якого 4 500 грн.! Рахунку у нас поки що немає. Розуміючи ситуацію, яка склалась у родині, ми завчасно проголошуємо про збір коштів, щоб Саша зміг приїхати на це обстеження.

Батько безмежно вдячний усім тим, хто допомагав і допомагає їм виживати у ці скрутні часи.  Дякує Богу за Боже диво, яке сталося з його синочком, що він може самостійно ходити.

Нагальна потреба Саші – пройти контрольне КТ, контрольні аналізи на гепатит, зібрати гроші на лікування вірусного гепатиту В, який залишився у спадок хлопчику після складного лікування пухлини кінцівки.

Дорогі наші Помічники, небайдужі Люди, всі, хто співпереживає онкохворим дітям і їх батькам, допоможіть сім’ї Журавльових зібрати необхідну суму на обстеження Сашка! 

Реквізити для надання допомоги:

Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

кодЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на обстеження Журавльова Сашка

 Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на обстеження Журавльова Сашка)

Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на обстеження Журавльова Сашка

Реквізити на валюту

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Будьте з нами в мережі Facebook
06.04.2018

Дякуємо, що Ви з нами!