Ми часто задаємо це питання і собі,- « Чи в змозі  Олексійчик пройти останній курс лікування сеансом томотерапії?  Пройде, чи не пройде останній – третій  етап лікування?»

Постійна тривога та переживання за цю дитину, постійна тривога за те, що ми не виконаємо свої зобов’язання перед людьми, які пішли нам на зустріч, постійна тривога за збір коштів для Льоши доводить нас до стану «умопомрачения».

Постійно у нас виникає надоїдливе і настирливе питання (як теперішні кусючі комахи), де брати кошти на лікування хлопчика, у якого знову загорілась «зірочка» у серці – він отримав іскорку надії?

Олексійчик отримує лікування і відчуває у собі силу, яка в змозі привести його до перемоги, завдячуючи Вашій своєчасно наданій допомозі!

Gilenko

Дорогі наші Спонсори, Друзі, Люди, які приймають активну участь для порятунку  Життя дітей, благаємо – допоможіть Льоші!

Життя цього хлопчика буде врятовано, але у нас залишилось усього 9 днів, щоб зібрати кошти на оплату 3 курсу за лікування сеансом томотерапії у сумі -39 000 грн.!!!

Ось і виникає питання, яким чином можна зупинити процес лікування, який уже ніхто не в змозі зупинити на останньому етапі лікування?  Де брати кошти на його оплату? Він пішов і зупинити його уже ніхто не в силах. Лікування повинно продовжуватись! Якщо лікування буде припинено із-за не сплачених рахунків – лікування дитини втратить сенс!

Залишилось усього 9 днів, до оплати рахунку за третю декаду лікування  наступним 10 сеансом лікування:

  • перший сеанс лікування ( 10 днів) – 39 000 грн.( оплачено);
  • другий сеанс лікування ( 10 днів) –  39 000 грн.( оплачено);
  • третій сеанс лікування ( 10  днів) –  39 000 грн.( під загрозою – ми не маємо кошти на його оплату )

Рахунки

Життя продовжується! Життя є найціннішим, особливо тоді, коли розумієш, що воно стосується Життя дітей, хворих на онкологічне захворювання, які мають шанс на здорове і щасливе майбутнє!

Ви, дорогі наші Помічники, Спонсори, Друзі, врятували не одне дитяче Життя!

Допоможіть Олексійчику продовжити його! Ми дуже і дуже вдячні Вам за допомогу, яку Ви надсилали цьому хлопчику, але знову і вкотре благаємо про неї!

Дорогі наші Друзі, пригадаймо те, про що ми домовились з Центром. Суму за лікування  Олексійчика було розбито на три етапи оплати за його лікування. Першу та другу оплату за його лікування ми зробили, завдяки Вашій своєчасно наданій допомозі!

Але залишилось 9 днів до оплати третього подекадного курсу за лікування сеансами опромінення, вартість якого складає – 39 000 грн.!!!

Ми знаємо, що Ви не залишите дитину, яка має право на Життя та благає про допомогу, щоб продовжити його доживши до віку «поважної і глибокої старості»!

Разом нас багато – нас не подолати! Разом ми зможемо здійснити мрію цього хлопчика – одужати та перемогти хворобу!

Дякуємо, що Ви  з нами ! 

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на лікування Гіленко Олексія

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Гіленко Олексія)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на

(на лікування Гіленко Олексія)

Реквізити на валюту

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12 345

Посилання на новини про Гіленко Олексія

Будьте з нами в мережі Facebook 
04.07.2018