Оновлено Діаграму 02.07.2018


Брайловська Саша – унікальна дівчинка, яка вижила після 4 рецидиву Нейробластоми. Не менш унікальною є і її мама, яка завжди поруч з донькою – Брайловська Альбіна Іванівна.

Як це – боротися 9 років за життя своє донечки з однією з найстрашніших хвороб? На цю тему спілкувалась  з мамою Саші. Під час розмови побачила як і неймовірну силу в очах так і безмежну тривогу – десь там, глибоко в душі. Адже за скільки років боротьби за життя доні – Брайловська Альбіна навчилась ховати страх і тривоги та бути сильною понад усе.

Колись лікарі їй сказали: «Ми зробили все, що могли». Але материнське серце не дозволило зупинитись і опустити руки. І ось маленька дівчинка Саша – раз-у-раз перемагає в боях проти хвороби і наразі єдина у світі, хто вижив після 4 рецидиву Нейробластоми.

З часом мамі Сашеньки ставало все важче, адже рецидиви повторюються, тривалість ремісії зменшується і віра в краще зменшувалась. Але завдяки донечці, яка завжди підтримує маму і говорить: «Я буду жити! Вийду заміж, народжу тобі внучку і назву її Крістіною». Тому у них я мрія одна на двох – щоб Саша поборола хворобу і зробила все те, що задумала.

Після скількох років боротьби – Саша повноцінна дитина з неймовірними очима – в яких здається весь Всесвіт.

Таких результатів у лікуванні Нейробластоми після скількох рецидивів – не досягав більше ніхто.

Наразі Олександра проходить 6 курс після 4 рецидиву. Доки вона у дитячому відділенні – там неначе з’являється лагідне світле сонечко, яке хоче допомогти усім навколо. ЇЇ посмішка здатна підняти настрій будь-кому. А історія дев’ятилітньої боротьби вселяє віру й надію у серця онкохворих дітей та їх батьків.

Саша з мамою здаються надзвичайно сильними, але вони звичайні мама й донька, яким не впоратись без Вашої допомоги.

На жаль можливості цієї дитини не безкінечні – чим далі, тим важче і менш результативнішим буде лікування…

Назавжди забути про хворобу – може допомогти препарат Дінутуксімаб Бета.

Він уже неодноразово використовувався у подібних випадках закордоном і його результати приголомшливі – він повністю перемагав рак. Принцип дії якого коротко характеризується так: Основа препарату – моноклональні антитіла, які прикріплюються до клітин пошкоджуючи та позначаючи їх для імунної системи хворого. Після чого імунітет цілеспрямовано активно атакує та руйнує пухлину. Тому лікування Дінутуксімабом Бета проводять разом із засобами, що активують імунну відповідь. Знищивши усі пухлинні клітини – унеможливлюється повторення рецидивів, а це – щасливе життя без онкології та страху про її повторення.

Та вартість цього препарату надзвичайно велика 10 900 євро за один флакон. На 1 курс потрібно від 1 до 5 флаконів – це залежить від того як препарат переносить пацієнт. Всього може бути до 5 курсів. Від кількості проведених курсів – покращується результат. Наразі зібрано – 27 607 на рахунок дівчинки та 200 000 грн на рахунок мами.

Діаграма про збір коштів на 5 флаконів Дінутуксімабу – потрібного мінімуму у лікуванні

Брайловська Олександра ідеально підходить для цього препарату – у неї мінімальна кількість пухлинних клітин, вона досі чутлива до хімії та за скільки років лікування – вона довела, що готова на все аби жити.

Ця маленька дівчинка, якій всього 10 рочків благає Вас про допомогу. Невже скільки років боротьби були марними?

Допоможіть Саші вижити! Вона благає допомогти закупити рятівний препарат хоча б на 1 курс.

Подаруйте шанс на життя!

Якщо цей препарат врятує життя Саші – ми покажемо результати всій країні, зокрема і всім урядовцям. Адже цей препараті потребують і інші діти, які наразі борються з хворобою.  І тоді можна буде домовлятись про державні закупівлі препарату, який рятує життя.

Ми просимо кожного, хто прочитав цю інформацію – поділіться нею. Станьте частиною успішної боротьби з онкозахворюваннями в Україні!

Якщо у Вас є ідеї, цікаві думки чи проекти, які допоможуть врятувати життя дівчинки –  обов’язково напишіть нам: yuliakuksa13@gmail.com. Або телефонуйте:

+380 73 175 38 39 – Кукса Юлія – помічник президента фонду;

+380 63 64 12345 – Кузик Сергій – координатор фонду.  Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»
р/р 26006053119863
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Брайловської Саші

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(на лікування Брайловської Саші)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Брайловської Саші

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини Брайловської Саші

Будьте з нами в мережі Facebook 

22.06.2018 р.