“Це все мені?”, “Я буду феєю!”, “Это ж я! Мама!”(дівчинка була щиро здивована, що їй подарували футболку з малюнком схожим на неї і її котика) , “Да ладно!”, “Ухти! Це ж фрукт дракона!”, “Дякую!”, “Спасибо большое!”,  “Це дуже смачне і оте теж”, “Я з подарунком навіть сплю тепер”, “О, це якраз те, що він любить їсти”, “Ого! Цей чудо-мобіль ще треба якось доставити додому”.

І ще багато-багато радісних слів сказали онкохворі діти та їх батьки. Ми щиро дякуємо усім чарівникам за неймовірні емоції хворих на рак діток! Цього року, через Ковід 19, свято було маленьким, але завдяки підтримці небайдужих – смачним та наповненим подарунками і емоціями.

Кожен з чарівників створив справжнє диво в дитячому онкологічному відділенні. Кожен подарунок був наповнений любов’ю і дітки це відчули. А ми і батьки побачили це через щирі посмішки дітей та їхні очі, які радісно світились. 

Дуже дякуємо за подарунки, які Ви так дбайливо обирали для кожної дитини! Дякуємо за солодощі та фрукти, які створили атмосферу свята та нагадали дім! Дякуємо за іграшки та гірлянди, які налаштували на новорічний настрій!

Дякуємо  Main School за подарунки, смаколики, книжки та надзвичайні листи підтримки для онкохворих діток. Ваші подарунки порадували діток на день св. Миколая і також порадують їх на Новий рік, адже деякі діти зустрінуть його в лікарняних стінах. Ви допомогли не лише дитячому відділенню КМКОЦ, а ще й важкохворим діткам з інших міст, які могли залишитись зовсім без подарунків. Дякуємо Вам за новорічне диво!

Дякуємо співробітникам КМКОЦ, які підтримали свято у дитячому відділенні подарунками та солодощами!

Щиро дякуємо Анні Ісламовій, всеукраїнській громадській організації “Територія Жінок” та іншим чарівникам, які допомогли подарунками, солодощами, надзвичайно смачним домашнім тірамісу, фруктами та піцою, яку так сильно люблять онкохворі діти. Навіть попри нудоту після хімії – дітки все рівно змогли відчути свято, адже з піцою апетит одразу з’явився.  Дякуємо Анні Ісламовій за розуміння проблем онкохворих дітей. Завдяки Вашій допомозі були зібрані кошти на закупівлю так потрібних – катетеру Бровіак та хіміопрепарат Карбоплатина, запаси якого у відділенні були майже на нулю. Дякуємо, що Ви є! Дякуємо за підтримку, яку завжди відчуваємо і яка так потрібна дитячому онкологічному відділенню!

Дякуємо кожному, хто після закінчення свята продовжує допомагати дитячому відділенню! Ваша допомога дуже потрібна!

Дякуємо усім чарівникам за диво, за казку та посмішки у дитячому онкологічному відділенні! Бажаємо кожному з Вас та Вашим родинам щасливого Нового року, наповненими радістю, посмішками та лише хорошими подіями і звісно бажаємо, щоб усі були здорові!

Дякуємо!

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43 

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

30.12.2020