Вітаємо усіх наших Благодійників, Друзів, Помічників, Волонтерів, Людей, сім’ї, які втратили найближчих родичів у Великій Вітчизняній Війні – прадідусів, прабабусь, дідусів, бабусь і батьків, а батьки, які продовжують жити – своїх найдорожчих дітей та онуків – у різного роду війнах!

Вітаємо усіх Вас, з Днем Перемоги ! Вітаємо усіх ветеранів, та сім’ї у яких  вони продовжують щасливе та безтурботне Життя!

Хоча, Верховною Радою, було прийнято закон «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945рр.», святкуючи цей Великий День –  усі ми, які залишились вихованцями 20 сторіччя, ветерани, діти війни та їх онуки –

День Перемоги ! –

поки живуть наші ветерани і батьки, ми святкуємо, згідно традицій та складених мирних угод між СРСР та Німеччиною у 1945 році.

День Перемоги ми відзначаємо, згідно історично встановленого свята! День Перемоги, коли було підписано пакт про капітуляцію Німеччини(8 травня 1945 року) стало Святом для усіх народів СРСР, які приймали участь у Великій Вітчизняній Війні :

9 травня !

Ця, Друга Велика Світова Війна, яка розпочалась у 1939 році та мала своє закінчення у 1945 році забрала життя понад 20 млн. людських життів у  країн, які боролись за свою незалежність від окупантів нацистської Німеччини!

Але «Прапор Перемоги» над Рейхстагом було встановлено нашими доблесними військами радянської армії!

30 квітня, група розвідників, під час «Берлінської операції», о 22 годині 40 хвилин за місцевим часом, установила «Прапор Перемоги під номером 5»  в отвір корони скульптури «Богині Перемоги» у Берліні, а 2 травня «Прапор Перемоги» було перенесено на купол будівлі Рейхстагу. Чому під номером 5?

Тому що «Генералісимусом» – Сталіним Й.В., було надано розпорядження відправити групу розвідників, установити  «Прапор Перемоги» на важливі адміністративні будівлі у Берліні, які мали надзвичайно важливе положення розміщення інфраструктури німецького командування. Було відправлено на це завдання, приблизно, до семи розвідувальних груп.

5 групі розвідників, вдалось установити «Прапор Перемоги», який в історії отримав назву «Прапору Перемоги під номером 5»! Вшануємо пам’ять про цих розвідників, які ціною свого життя зробили неможливе, показавши усьому світу, що СРСР була непереможною державою!

Подяка групі розвідників під командуванням Макова В.Н., розвідникам його групи: Г.К.Загитову, А.П.Боброву, А.Ф.Лісіменко і М.П. Мініну, солдатам, які  2 травня  перенесли « Прапор Перемоги» на купол будівлі Рейхстагу – Михайлу Єгорову, Абдулхакіму Ісмаїлову і Олексію Ковальову(в кадрах із фільмів  воєнних років про це встановлення, ми часто бачимо на наших телеекранах).

45% Ми згадуємо наших дідів і прадідів зі словами вдячності за їх самопожертву! Схиляємо голови у пошані перед усіма, хто з неймовірною жагою справедливості та патріотизму зупинив Другу світову війну!

Український народ, більше чим усі народи, які приймали участь у цій війні, поніс втрати як військових, так і мирного населення. Якби не ця війна, та наслідком якої стався голодомор, різного виду катастрофи, чисельність українців на сьогодні, складала б  85 млн., як було підраховано демографами!!!

Історично доведено, що український народ дуже вільний. Схиляти голови перед різного роду загарбниками, корупціонерами, олігархами, які і натепер хочуть заграбастати нашу свободу – не вдасться, бо разом нас багато і нас не подолати!

Українці відроджуються, як Фенікс із попелу! Якщо шкодити нашим правам, свободі та волі  –  нас стає вдвічі, а то і втричі більше! Відроджується  наша нація!

Вітаємо сім’ї наших Благодійників, Помічників, Спонсорів, Волонтерів, Людей, які приймають активну участь у спасінні Життя дітей, хворих на онкологічне захворювання,

з Днем Перемоги!

Ветеранів, які  ціною своїх життів відстоювали та відвойовували рубежі нашої неньки України від німецько-фашистських загарбників!

Зичимо їм міцного здоров’я, довголіття, поваги та вшанування Ваших заслуг  перед Україною! Наша Держава повинна схилити коліна та голову за Ваш подвиг, який Ви принесли для неї, рятуючи її майбутнє – мирне населення та врятувавши життя дітей, які стали Олігархами, Бізнесменами, Успішними Людьми –  ціною свого Життя!

Добродії! Не забувайте про дітей, які ведуть війну з онкологічною хворобою!

Дякуємо, що Ви з нами!

z dnem peremogy

09.05.2018