Саші 10 років. 9 з яких – вона бореться з онкологією.

Маленька, мила дівчинка. З першого погляду – звичайна дитина. Але ні! Олександра дуже сильна. Вона єдина у світі, хто вижив після 4 рецидиву Нейробластоми. Попри всі роки боротьби з хворобою, Саша абсолютно повноцінна дитина. До того ж добра, чуйна – від її посмішки стає краще на душі усьому відділенню.

Оскільки в Олександри величезний досвіт, вона допомагає “новачкам” у лікарні. Завжди підтримує, дає поради як не впасти у відчай і боротися.

Така маленька дівчинка і таку важливу роль в житті виконує. Батьки інших дітей і відділенні говорять, що після спілкування з Брайловською їхні діти змінюються на краще, набираються сил на боротьбу зі страшною хворобою. Навіть лікарі та медсестри надихаються її прикладом і з двічі більшою наснагою приступають до роботи.

Але з часом сили Саші вичерпуються. Їй вже важче проходити хімії. Але вона не здається і вірить.

Вірить, що скоро вона зможе вилікуватись за допомогою новітнього препарату під назвою Дінутуксімаб-Бета.  Він уже показав себе з найкращої сторони. Діти, яким не давали шансів – побороли смертельну хворобу.

Саша теж мріє про життя без раку.

 

Принцип дії Дінутуксімабу коротко характеризується так:

Основа препарату – моноклональні антитіла, які прикріплюються до пухлинних клітин пошкоджуючи та позначаючи їх для імунної системи хворого. Після чого імунітет цілеспрямовано активно атакує та руйнує пухлину. Тому таке лікування проводять разом із засобами, що активують імунну відповідь. В кінцевому результаті – новітній препарат знищує всі клітини нейробластоми, що унеможливлює повторення рецидивів. А це означає щасливе життя без онкології.

Вартість 1 флакону Дінутуксімабу (20мг) близько 10 900 тис. євро.

На 1 курс лікування потрібно від 1 до 5 флаконів – це залежить і від того як пацієнт переносить препарат. В загальному може бути до 5 курсів лікування з препаратом.

На рахунку дівчинки 27 534.78 грн. На рахунку її мами 200 000 грн.

Саша ідеально підходить для цього препарату – в неї мінімальна кількість пухлинних клітин, вона чутлива до хіміотерапії і дуже сильна. Коли цей препарат допоможе Саші – ми зможемо розповісти всьому світу про засіб, який рятує від 4 рецидиву. І це призведе до його сертифікації в Україні, до більшого попиту, а це значить – конвеєрне виробництво і зниження вартості Дінутуксімабу. Це допоможе врятувати сотні інших дітей.

Допоможіть Саші! Врятуйте її життя та життя сотні інших дітей!

Поділіться цією інформацією – станьте частиною успішної боротьби з онкозахворюваннями в Україні! Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»
р/р 26006053119863
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Брайловської Саші

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(на лікування Брайловської Саші)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Брайловської Саші

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини Брайловської Саші

Будьте з нами в мережі Facebook 

25.05.2018 р.