Осипов Леонід

Дата народження: 11.07.2013

Діагноз: Ембріональна рабдоміосаркомаНа жаль, у Льоні рецидив і пухлина у сечовому міхурі стрімко росте. Зараз хлопчик випорожнятись може лише через сечовий катер, який постійно потрібно промивати. Біль який відчуває хлопчик – не передати ніякими словами.

Льоні потрібне термінове лікування, але в Україні неможливе консервативне лікування пухлин сечового міхура, яке загально прийняте у всьому світі. Тобто у нас неможливо врятувати дитину і при цьому не видалити сечовий міхур. Якщо його вирізати –  дитина страждатиме все життя від наслідків (хронічний пієлонефрит, порушення сфінктерного апарату,восходящая инфекция, уретрити та інше) .

Закордоном є порятунок для Льоні – низькодозова брахітерапія (вводяться інтраопераційно спеціальні трубочки по яких проходить радіоактивна речовина, яка потрапляє безпосередньо до пухлини і вбиває її) + видалення видимої частини пухлини. Таким чином можливо врятувати Льоню і не видаляти сечовий міхур.

Вартість шансу на життя – 93 тисячі євро… Це просто величезні кошти для родини Осипових. Нещодавно Льоня втратив бабусю через рак…  Він втомився від лікування і усіх негараздів, з якими доводилось боротись ці 2 роки. У нього є всі шанси на вилікування, але тільки закордоном і якщо терміново зібрати 93 тисячі євро.

На разі мама хлопчика зібрала з допомогою небайдужих людей – 1 041 390 грн і 6 100 грн залишилось на рахунку Льоні після збору на обстеження. Це трохи менше половини від потрібного.

Кожного дня хлопчик терпить жахливий біль і дуже сподівається вилікуватись. Щодня – пухлина все більше росте і завдає більшого болю.

Будь ласка, допоможіть врятувати маленького Льоню…

 

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Осипового Леоніда

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Осипового Леоніда)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Осипового Леоніда

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новини про Осипового Леоніда

Будьте з нами в мережі Facebook

02.12.2019