Криворученко Артем

Дата народження: 16.11.2014 року

Діагноз: анапластична астроцитома

правої скроневої долі головного мозкуАртемко досі часто згадує лікарню і боїться іти в школу. Граючись час від часу задумується і каже мамі, що потрібно їхати в лікарню, адже необхідно робити перев’язки, здавати аналізи та інше. Хлопчик майже все своє життя провів у лікарні і тепер йому дуже складно просто жити. Він просто не знає як це – жити поза лікарнею. Але чудово пам’ятає як часто він був у важкому стані. Пам’ятає, що за життя потрібно боротись.

Зараз Артем не лікується, але потребує постійних обстежень від яких залежить його життя (Виписка). В його голові пухлина. Зараз вона без чітких границь і коефіцієнт ракових пухлин низький. Але все це потрібно суворо контролювати. Якщо підуть негативні зміни – негайно потрібно розпочинати лікування. Це неначе бомба в голові. З нею Артемко може прожити довге життя і можливо навіть через певний час винайдуть ліки, які повністю його вилікують. Але для цього йому потрібно жити і постійно обстежуватись, щоб в разі чого одразу дати відсіч хворобі і не дати їй рости.

Хвороба Артема специфічна і не всі необхідні обстеження проводяться в Україні. Йому потрібно кожні 3 місяці проходити МРТ, наступний раз – 12 лютого і коштує 6 400 грн (рахунок). Також в цьому році потрібно тричі пройти ПЕТ КТ з метіоніном, яке в Україні не роблять і кожного разу консультуватись в лікаря, яка рятує життя хлопчика всі ці роки. Найдешевше проходити ПЕТ КТ в Пітері. Але все ж коштів на обстеження і дорогу потрібно дуже багато.

 

Наступне ПЕТ КТ у березні і його вартість – 29 900 рублів (рахунок), також додаються ще послуги, вартість яких близько 8 200 рублів (сума може збільшитись – все залежиться від стану хлопчика).  Дорога до Пітеру і назад – 912 доларів.  Консультація лікаря в Москві – 8000 рублів. А з Пітеру в Москву і назад ще теж потрібно якось добратись…

В загальному потрібно до 12 лютого – 6 400 грн, а до березня зібрати – 44 130 грн. І ці обстеження необхідно повторювати декілька раз в рік. 

Родині Криворученко не впоратись без допомоги небайдужих. Вони самовіддано лікували Артемка, інколи доводилось розриватись між дітьми, адже і старший син потрапляв лікарню.   А ще нещодавно їхній тато перехворів на Ковід, було багато хвилювань – особливо за Артема, адже для нього будь-який вірус можу бути смертельним.

Артемко надзвичайно хороший. Він дуже часто згадує лікарню, запитує про своїх друзів і хоче відвідати їх. На жаль, деякі дітки з якими він дружив – стали ангелами… Артем так багато пережив у свої 6 рочків і ще так багато попереду.

Будь ласка – допоможіть йому вижити і остаточно побороти хворобу. Ми так мріємо, щоб він зміг бути як звичайна дитина – щоб не думав про лікарняні процедури, не боявся  школи і просто насолоджувався дитинством.

Дякуємо за врятовані життя дітей!

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA933218420000026006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Криворученко Артема

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Криворученко Артема)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Криворученко Артема

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!)

Посилання на новини про Криворученка Артема

Будьте з нами в мережі Facebook

03.02.2021