Дата народження: 13.04.2000 року – 18 років

Діагноз: примітивна нейроектодермальна пухлина 10 ребра справаДорогі наші Друзі! Як Ви уже зрозуміли, для таких дітей – для «дорослих» наших  дітей, які стали Переможцями над онкологічною хворобою, жалю – не існує ! Переміг – та й годі! Навіщо надалі проходити обстеження? Навіщо батькам і нам хвилюватись про стан їх здоров’я? Згідно « Установчим документам Фонду – « Статуту» – « Усі діти, яким не виповнилось 25 років від народження, мають право на Вашу з нами опіку», таку ж само, як і маленькі наші підопічні. До таких дітей відноситься і Аня Мороз! Їй – тільки 18!

У нас постійно виникає питання, – « Якщо, будь-то дитина, або доросла людина, яка захворіла на онкологію та пройшла лікування від неї –  більше не мають права на Співчуття, Доброзичливість, Увагу…, тощо»?!

Господи, Спаси та Збережи їх Життя! А далі – що…?

Усе наше з Вами життя знаходиться у порівнянні між Добром  та злом! Найчастіше, ми хочемо дотягнутись до Добра, але…, щось нам завжди заважає творити його! Ми відволікаємось увагою на роботу, або…просто не вистачає сил та снаги для того, щоб прийняти за увагу (у своїх важких та робочих буднях)  – Спонсорство, Партнерство, Співчуття до тих – хто більш за усе на це потребує?!

Друзі! Мова йде про «дорослих» дітей, які закінчили основне лікування!

Усе їм під силу, але, усвідомлювати те, що, більше ніхто їм не прийде на допомогу – вони розчаровуються. Вони мають розчарування у своїх мріях про найголовніше  –  про подальше здорове та щасливе Життя..!

Про біль « дорослих» дітей, які не втрачають і досі Надію про своє майбуття, ми  – розповіли. Тож, благаємо, допоможіть їм у цьому!

Аня, як і кожна наша дитина, не повинна увійти в Новий рік з боргами! Ми будемо вдячні кожному, хто буде в змозі допомогти  їй, хоча б копійчиною!

За  обстеження КТ – органів грудної клітини та органів черевної порожнини для Ані, ми влізли у борги!

Необхідно зібрати ще 2 295 грн.

Друзі! Якщо  зможете – згляньтесь! Допоможіть Анічці!

Вона більше не хоче опинитись у стінах КМКОЦ – не хоче отримати «несвоєчасний  рецидив»!

Дорогі наші –  Спонсори, Помічники, Волонтери, Люди – Співвітчизники! Благаємо про допомогу для цієї дитини! Допоможіть їй і надалі продовжувати навчання, а, не нервувати про те, що вона –  більше нікому не потрібна!

Усе Добро, яке Ви надаєте хворим  « дорослим» дітям, які і надалі потребують  Вашої Уваги – відгукнеться Вам відлунням у їх молитвах  – Сердечністю про Ваш добробут, про Ваше здоров’я, про Вас самих, так як вони є – «дорослими» дітьми!

Вони віддадуть пошану у своїх молитвах  тим Людям – хто прийшов їм на допомогу у скрутний для них час! Вони будуть молитись за Вас самостійно, а не за допомогою своїх матусь… Вони  є «дорослими» дітьми і мають на це право, як на це не мають право молитись самі за себе наші маленькі дітки( за Ваше благополуччя – мають право приносити молитви – тільки їх матусі).

Друзі! Не відволікайтесь на «мішуру життя». Життя коротке. Творити Добро – просто. Кожна мить може  вряятувати Життя тих, хто більш за усе цього потребує! Допоможіть, будь ласка, Ані!

Дякуємо!

moroz 17

 Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»
р/р 26006053119863
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на обстеження Мороз Ані

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(на обстеження Мороз Ані)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на обстеження Мороз Ані

Реквізити на валюту

З вдячністю та повагою – координатор адресної допомоги

Ткаченко Людмила

тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Мороз Анну

Будьте з нами в мережі Facebook 

 

Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що Ви у нас Є!

19.11.2018